AMOLED Dokunmatik Ekranlı Mi Smart Band 6 Tanıtıldı

blank
AMOLED Dokunmatik Ekranlı Mi Smart Band 6 Tanıtıldı

İçerik: AMOLED Dokunmatik Ekranlı Mi Smart Band 6 Tanıtıldı

AMOLED Dokunmatik Ekranlı Mi Smart Band 6 Tanıtıldı:

Mi Smart Band 6, Perşembe günü Xiaomi’nin Smarter Living 2022 sanal etkinliğinde piyasaya sürüldü. Yeni fitness bandı, Çinli şirketin geçen yıl tanıttığı Mi Smart Band 5’in halefi. Mi Smart Band 6, öncekinden yaklaşık yüzde 50 daha fazla ekran olan daha büyük bir AMOLED dokunmatik ekrana sahip. Xiaomi ayrıca Mi Smart Band 6’yı kalp atış hızı izleme, SpO2 (periferik kılcal oksijen doygunluğu) ölçümü ve uyku izleme dahil sağlık izleme özellikleriyle bir araya getirdi.

Mi Smart Band 6 özellikleri
Mi Smart Band 6, 450 nit maksimum parlaklığa ve 326ppi piksel yoğunluğuna sahip 1.56 inç (152×486 piksel) tam ekran AMOLED dokunmatik ekrana sahiptir. Ekran, Mi Smart Band 5’in 1.1 inç AMOLED ekranına kıyasla daha büyük. Xiaomi ayrıca kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak için bir tema listesi ve 80’den fazla özelleştirilebilir bant yüzü sağladı. Mi Smart Band 6, toplam 30 egzersiz türünü izlemek için yerleşik sensörlerini kullanarak bir fitness takipçisi olarak da işlev görür. Bunlar arasında germe gibi iç mekan antrenmanları, kriket ve jimnastik gibi profesyonel sporlar ve Zumba gibi aktiviteler yer alır.

Diğer fitness izleme bilekliklerine benzer şekilde Mi Smart Band 6, kalp atış hızı izleme ve uykuyu izlemek için yerleşik sensör dizisini kullanır. Şekerlemeleri, hızlı göz hareketi (REM) dahil uyku döngülerini ve uykuda nefes alma kalitesini izleyen gelişmiş bir uyku izleme işlevine sahip olacaksınız. SpO2 ölçüm desteği de vardır. Bununla birlikte, Mi Smart Band 6’nın tıbbi ekipman olarak hizmet vermek için herhangi bir düzenleyici onayı olmadığını belirtmek önemlidir.

Mi Smart Band 6, sağlık takibine ek olarak, stres izleme, derin nefes alma yönlendirme işlevi ve kadın sağlığı takibi içerir.

Xiaomi, Mi Smart Band 6’nın tek bir şarjla 14 güne kadar pil ömrü sağladığını iddia ediyor. Bant, 5 ATM su geçirmezlik sertifikasına sahiptir ve hızlı klipsli ve klipsli şarj için manyetik bir bağlantı noktası taşır. BT ayrıca aramalar ve mesajlar için bildirim uyarıları sunmak için kullanılabilir ve uyumlu bir telefona bağlandığında müzik kontrolüne ve kamera uzaktan kumandasına izin verir.

Mi Smart Band 6, Bluetooth v5.0 (BLE) bağlantısı ile birlikte gelir ve hem Android hem de iOS cihazlarını destekler. Ayrıca kordon 47.4×18.6×12.7mm ölçülerinde ve 12.8 gram ağırlığında.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: AMOLED Dokunmatik Ekranlı Mi Smart Band 6 Tanıtıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör