Google, Dokümanlar’a Akıllı Yanıtlar Özelliği Getiriyor

blank
Google, Dokümanlar'a Akıllı Yanıtlar Özelliği Getiriyor

İçerik: Google, Dokümanlar’a Akıllı Yanıtlar Özelliği Getiriyor

Google, Dokümanlar’a Akıllı Yanıtlar Özelliği Getiriyor:

Google, kullanışlı Akıllı Yanıtlarını önümüzdeki günlerde Google Dokümanlar yorumlarına getiriyor. Yorum dizilerinde yanıt kutusunun hemen altında önerilen yanıtları göreceksiniz. Yine de kendi yorumlarınızı yazabilir veya önerilen bir yorumu düzenleyebilirsiniz, ancak Akıllı Yanıt’ı tercih etmek, Google size bu işi yapan bir yorum önerirse size biraz zaman kazandırabilir.

Akıllı Yanıt, varsayılan olarak tüm Dokümanlar kullanıcıları için etkinleştirilecektir, ancak bunu Araçlar menüsünün Tercihler bölümünden kapatabilirsiniz. Özellik şimdilik sadece İngilizce olarak sunuluyor.

Google, son birkaç yılda, belki de en önemlisi Gmail’de, AI destekli Akıllı Yanıt ve Akıllı Yazma özelliklerini birkaç ürününe ekledi. Ocak ayından bu yana, Dokümanlar’a yorum ekleyenler Akıllı Yazma ve otomatik düzeltmeyi kullanabildiler, bu nedenle Google buradaki döngüyü etkili bir şekilde tamamlıyor.

Akıllı Yanıtlar her zaman bu kişisel dokunuşa sahip olmayabilir, ancak Google öneriler sunarken bağlamı dikkate aldığından genellikle işi hallederler. Ayrıca, birisi belgenizden mükemmel bir şakayı kesmeyi önerdiğinde, size karşı çıkmaktan kaçınmanıza yardımcı olabilirler – kişisel deneyimimden ya da herhangi bir şeyden bahsettiğimden değil.

Rapid Release Workspace alan adı kullanan şirketler, bu özelliği önümüzdeki birkaç hafta içinde görmeye başlayacak. Google, 13 Eylül’den itibaren herkese sunmayı planlıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google, Dokümanlar’a Akıllı Yanıtlar Özelliği Getiriyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör