Google Haritalar Köprü ve Otoyol Ücretlerini Gösterecek

blank
Google Haritalar Köprü ve Otoyol Ücretlerini Gösterecek

İçerik: Google Haritalar Köprü ve Otoyol Ücretlerini Gösterecek

Google Haritalar Köprü ve Otoyol Ücretlerini Gösterecek:

Google Haritalar, şu anda beta sürümünde olan ‘ücretli yollarda’ sayıları göstermeye başlıyor. Bu sayede köprü veya otoyol geçişlerinin fiyatlandırılması için ayrıca bir araştırma yapmaya gerek kalmamaktadır.

Dünyanın en popüler harita uygulamalarından biri olan Google Haritalar, özellikle navigasyon amaçlı sürücüler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Google Haritalar, sürücülerin işini kolaylaştırmak için şu anda yeni bir güncelleme üzerinde çalışıyor. Şu anda beta test aşamasında olan özellik, oluşturulan rotadaki ücretli yolların fiyatlarını da gösteriyor. Böylece köprüler veya otoyollar üzerinden geçiş yapmadan önce harita uygulamasından direkt olarak rakamlar takip edilebilir ve ekstra bir araştırmaya gerek kalmaz.

TEST YAPMAK
Google Haritalar şu anda hem genel haritada hem de rotalarda ücretli yolların varlığını tespit ediyor. Ancak ön izleme programına kayıtlı üyeler, şu andan itibaren geçiş ücretlerini takip edebilirler. Şu anda beta testinde olan yeni özelliğin kısa süre içinde Google Haritalar uygulamasına entegre edilmesi bekleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google Haritalar Köprü ve Otoyol Ücretlerini Gösterecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör