Horizon Forbidden West 18 Şubat 2022’de PS4 ve PS5’e Geliyor

blank
Horizon Forbidden West 18 Şubat 2022'de PS4 ve PS5'e Geliyor

İçerik: Horizon Forbidden West 18 Şubat 2022’de PS4 ve PS5’e Geliyor

Horizon Forbidden West 18 Şubat 2022’de PS4 ve PS5’e Geliyor:

Bir Horizon Forbidden West gecikmesinin söylentileri doğruydu, ancak bekleme düşündüğünüz kadar uzun olmayacak. Guerilla, Yasak Batı’nın hem PS4 hem de PS5 sahipleri için 18 Şubat 2022’de çıkacağını ve ön siparişlerin 2 Eylül’de başlayacağını açıkladı. Geliştirici, Aloy’un yolculuğuna eski konsolda devam etmeniz gerekiyorsa, daha önce PS5 sürümüne ücretsiz yükseltme sözü verdi.

Açık dünya macerasının başlangıçta 2021 tatilinde gelmesi planlanmıştı. Ancak Guerilla, COVID-19 salgınının gelişmeyi “büyük ölçüde etkilediğini” söyledi. Birçok oyun yaratıcısı gibi, ekip de “sağlıklı” bir iş-yaşam dengesi sağlamaya çalışırken iş stratejisini yeniden düşünmek zorunda kaldı.

O kadar bekleyemezseniz, Horizon Zero Dawn’ı tekrar ziyaret etmek için hala bir nedeniniz olacak. Guerilla, PS5 oyuncularına “hedefli” bir 60FPS veren önceki oyun için ücretsiz bir Gelişmiş Performans Yaması yayınladı. Bu, oyunu birdenbire yeni nesil konsol çağına sürüklemeyecek, ancak geliştirilmiş kare hızı, şarj eden robotlardan kaçmayı ve fiyonk atışlarını sıraya koymayı çok daha kolay hale getirmeli.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Horizon Forbidden West 18 Şubat 2022’de PS4 ve PS5’e Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft, Xbox Geliştirme Kitlerini Kullanmak Zorunda Kaldı

Microsoft, Xbox Geliştirme Kitlerini Kullanmak Zorunda Kaldı. Microsoft bile devam eden Xbox kıtlığının acısını hissediyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör