iPhone 13 Serisi 17 Eylül’de Piyasaya Çıkabilir

blank
Yeni iPhone Uydu Özelliklerini Geliştirecek

İçerik: iPhone 13 Serisi 17 Eylül’de Piyasaya Çıkabilir

iPhone 13 Serisi 17 Eylül’de Piyasaya Çıkabilir:

iPhone 13 serisinin 17 Eylül’de piyasaya sürülmesi, üçüncü nesil AirPod’ların ise 30 Eylül’de piyasaya sürülmesi bekleniyor. En son sızıntı, Çin mikroblog web sitesi Weibo’da iPhone 13 serisinin dört modelinin ekran görüntüsünü paylaşan bir bilgilendirici aracılığıyla geliyor. iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max ve iPhone 13 mini. Yeni nesil AirPod’lar AirPods 3 olarak listelendi, ancak bunun nihai pazarlama adı olup olmayacağı belli değil.

Geçmişteki birkaç sızıntı, genellikle Apple’ın yeni iPhone modellerini piyasaya sürdüğü iPhone 13 serisi için Eylül lansmanından bahsetti, ancak geçen yıl iPhone 12 serisi devam eden COVID-19 salgını nedeniyle bir gecikmeyle karşı karşıya kaldı. Bu sefer iPhone 13 serisi için kesin bir tarih sızdırıldı ve Weibo’da Panda kel (tercüme edilmiş) tarafından paylaşılan bir e-ticaret uygulamasından alınan ekran görüntüsüne göre, iPhone 13 serisi 17 Eylül’de tanıtılacak. Ekran görüntüsü serinin bir parçası olması beklenen dört modeli de listeler: iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max ve iPhone 13 mini.

İlginç bir şekilde, herhangi bir kapak olmadan yalnızca iPhone 13 modeli görülebiliyor ve bu, çift arka kamera ve önde bir çentik ile Sunset Gold renk grubunun ne olabileceğini gösteriyor.

Aynı ekran görüntüsü, AirPods 3’ün 30 Eylül tarihinde piyasaya sürülebileceğini ve IPX4 su geçirmezlik ile gelebileceğini de gösteriyor. Önceki iki nesil modelin adı AirPods olduğundan, üçüncü nesil AirPod’ların nihai pazarlama adının ne olacağı belli değil.

Bunun dışında iPhone 13 serisi veya AirPods hakkında başka bir bilgiye ulaşılamadı. Son zamanlarda, iPhone 13 serisinin mevcut modellere göre artırılmış pil kapasiteleri ve daha geniş 5G desteği ile geleceği söylendi. Ayrıca yaklaşmakta olan serilerin parça sıkıntısı yaşayabileceği de bildirildi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: iPhone 13 Serisi 17 Eylül’de Piyasaya Çıkabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör