Lego Star Wars: The Skywalker Saga 2022 Baharında Geliyor

blank
Lego Star Wars: The Skywalker Saga 2022 Baharında Geliyor

İçerik: Lego Star Wars: The Skywalker Saga 2022 Baharında Geliyor

Lego Star Wars: The Skywalker Saga 2022 Baharında Geliyor:

TT Games’in Nisan ayında süresiz olarak ertelemesinden bu yana Lego Star Wars: The Skywalker Saga hakkında fazla bir şey duymadık. Gamescom’un Açılış Gecesi Canlı etkinliğinde, stüdyo ve yayıncı Warner Bros. Interactive Entertainment, serinin alametifarikası olan uçuk mizahı, şakaları ve zarif görselleri kucaklayan yeni bir fragman gösterdi.

Star Wars filmlerinden ünlü sahnelere bir sürü selam var (oyun, Skywalker destanındaki dokuz girişi de uyarlıyor). Darth Vader ve Darth Maul gibi X-wing savaşları ve ışın kılıcı düellolarının yanı sıra, Rey’in Kylo Ren’in TIE savaşçısını devirdiği anları göreceksiniz. Oyun, arasında seyahat edebileceğiniz 20 kilidi açılabilir gezegen ve 300’den fazla oynanabilir karakter içeriyor.

Henüz kesin bir çıkış tarihi olmasa da oyun, 2022 baharında Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch ve PC için çıkacak.

Bu, TT Games Legofied Star Wars: The Force Awakens 2016’dan bu yana Lego Star Wars serisindeki ilk oyun. Stüdyonun The Last Jedi ve The Rise of Skywalker’ı ilk kez uyarladığına işaret ediyor. Warner Bros. başlangıçta Lego Star Wars: The Skywalker Saga’yı 2020’de ve ardından 2021 baharında piyasaya sürmeyi planlıyordu, ancak TT Games’in bitirmek için “daha fazla zamana” ihtiyacı vardı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Lego Star Wars: The Skywalker Saga 2022 Baharında Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor. Netflix’in Masters of the Universe ile …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör