Moto E20’nin Teknik Özellikleri Belli Oldu

blank
Moto E20'nin Teknik Özellikleri Belli Oldu

İçerik: Moto E20’nin Teknik Özellikleri Belli Oldu

Moto E20’nin Teknik Özellikleri Belli Oldu:

akıllı telefonun sol üst köşesine yerleştirilmiş modül. Sızıntı ayrıca Moto E20’nin 4.000 mAh pil paketleyebileceğini ve sekiz çekirdekli bir işlemci tarafından çalıştırılabileceğini gösteriyor.

Tipster Evan Blass, Moto E20’nin teknik özellikleriyle birlikte yeni bir render sızdırdı. Tipster ayrıca, ayın başlarında paylaşılan görüntülerin Moto E20’ye ait olduğunu da doğruladı. Telefon, 6,5 inç HD+ ekrana sahip olacak ve Android 11’de çalışacak. Moto E20’nin 2 GB RAM ile eşleştirilmiş 1,6 GHz okta çekirdekli işlemciden güç alması bekleniyor. Dahili depolama 32 GB olabilir. Daha da genişletilip genişletilemeyeceği konusunda netlik yok.

Moto E20, 13 megapiksel ana kamera ve 2 megapiksel ikincil sensör ile arkada çift kamera kurulumuna sahip olacak. Ön tarafta, telefonun 5 megapiksellik bir selfie kamerasına ev sahipliği yapması muhtemel. Telefonun 4.000 mAh pil içermesi bekleniyor ve kod adının Aruba olduğu söyleniyor. Moto E20, XT215-1 model numarasına sahip olacak.Render sızıntısı, Moto E20’nin arka parmak izi tarayıcılı dokulu bir arka panele ve silindir şeklinde bir kamera modülüne sahip olacağını iddia ediyor. Ön tarafta, telefonun su damlası tarzı bir çentik ve alt kısmında belirgin bir çeneye sahip olduğu görülüyor. SIM tepsisi telefonun sol tarafında, ses ve güç düğmeleri ise sağ sırtta oturuyor. USB şarj bağlantı noktası ve hoparlör ızgarası alt kenarda oturuyor ve akıllı telefonun üst kenarında 3,5 mm ses jakı görülüyor.

Motorola, Moto E20’nin piyasaya sürülmesiyle ilgili herhangi bir resmi açıklama yapmadı. Blass ayrıca bir Moto E30’un da çalışmalarda olabileceğini ve şu anda ‘Kıbrıs’ kod adıyla geliştirilme aşamasında olduğunu ima ediyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Moto E20’nin Teknik Özellikleri Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör