NBA 2K22 Çok Gelişmiş Bir WNBA Modu Sunacak

blank
NBA 2K22 Çok Gelişmiş Bir WNBA Modu Sunacak

İçerik: NBA 2K22 Çok Gelişmiş Bir WNBA Modu Sunacak

NBA 2K22 Çok Gelişmiş Bir WNBA Modu Sunacak:

NBA 2K21’in WNBA modu, hayırsever bir şekilde söylemek gerekirse, barebone’du, ancak 2K ve Visual Concepts, takip için bazı şeyleri ortaya çıkarmayı amaçlıyor. Geliştiriciler, NBA 2K22’deki “The W” için bazı temel şikayetleri ele alan ayrıntılı iyileştirmeler yaptı. En önemlisi, MyPlayer kreasyonlarınızı uzmanlık alanınıza göre yükseltmenize olanak tanıyan rozet tabanlı yeni bir oyuncu ilerleme sistemi var. Hala 2K21’deki MyCareer modu kadar karmaşık görünmüyor, ancak daha fazla kapsayıcı olmalı.

Saha dışı ilerleme de iyileştirmeler aldı. Bir karttaki seçenekleri seçmek yerine, rozetlerinizi geliştirmek için üç oynanabilir deneyim (scrimmage oyunları, takım çalışmaları ve kategoriye özel temas antrenmanları) vardır. Temaslı matkaplar, 2K’ya göre WNBA yıldızlarıyla bağ kurmanıza da yardımcı olacak.

Ayrıca, yalnızca yeni nesil çevrimiçi mod için yükseltmeler bulacaksınız. Artık çöpçatanlığa başlamadan önce arkadaşlarınızla bağlantı kurabilir ve diğer insanlara karşı oynadığınızda sezonluk deneyim puanları kazanabilirsiniz.

Polygon’un belirttiği gibi, WNBA bileşeninin erkekler ligine kıyasla daha az geliştirileceği alanlar var. Gelişmiş ekip yönetiminden veya sanal para biriminizi harcama seçeneklerinden bahsedilmiyor. Diğer spor başlıklarında olduğu gibi, modların eşit olması biraz zaman alabilir. İçerik oluşturucular, yetişmeleri gerektiğinin açıkça farkındalar ve 2K22 önemli bir ilk adım gibi görünüyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: NBA 2K22 Çok Gelişmiş Bir WNBA Modu Sunacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör