Netflix Dizisi Stranger Things, Android’e Oyun Olarak Geliyor

blank
Netflix Dizisi Stranger Things, Android'e Oyun Olarak Geliyor

İçerik: Netflix Dizisi Stranger Things, Android’e Oyun Olarak Geliyor

Netflix Dizisi Stranger Things, Android’e Oyun Olarak Geliyor:

Oyunların Netflix’in geleceğinde önemli bir rol oynayacağı bir süredir açıktı ve bu oyunun vahşi doğada olduğunu görmeye başladık. Şirket şimdi aboneliklerin bir parçası olarak mobil oyunları test ediyor.

Netflix, Engadget’a, oyunların mobil uygulamasında ilk kez herkese açık olarak test edildiğini onayladı, ancak başlangıçta kullanılabilirlik çok sınırlı. Bir Netflix sözcüsü yaptığı açıklamada, “Polonya’daki üyeler, bugünden itibaren, üyeliklerinin bir parçası olarak Stranger Things 1984 ve Stranger Things 3 olmak üzere iki oyunla Android’de Netflix mobil oyunlarını deneyebilir” dedi. “Hâlâ çok, çok erken günler. ve reklamsız, uygulama içi satın almasız oyun yaklaşımımızla önümüzdeki aylarda mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çok çalışacağız.”

Bu oyunları bulut üzerinden yayınlamayacağınızı belirtmekte fayda var. Kullanıcılar Şimdi Yükle düğmesine dokunduklarında Google Play Store’a yönlendirilirler ve oyunu cihazlarına indirebilirler. Netflix, oyunları doğrudan arayarak Play Store’dan indiremeyeceğinizi söyledi.

Netflix, iOS dahil olmak üzere önümüzdeki aylarda testi genişletmek istiyor. Oyunları yayınlamadığı göz önüne alındığında, Netflix, Stadia, Xbox Cloud Gaming ve GeForce Now gibi bulut oyun hizmetlerinin Apple’ın mobil cihazlarında karşılaştığı bazı engellerden kaçınabilir. Bunların tümü, App Store’dan indirdiğiniz uygulamalar yerine iOS’ta web uygulamaları olarak çalışır. Netflix’in yaklaşımı biraz daha Apple Arcade veya Google Play Pass’e benziyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Netflix Dizisi Stranger Things, Android’e Oyun Olarak Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör