Samsung Galaxy S21 FE’nin Teknik Özellikleri Açıklandı

blank
Samsung Galaxy S21 FE'nin Teknik Özellikleri Açıklandı

İçerik: Samsung Galaxy S21 FE’nin Teknik Özellikleri Açıklandı

Samsung Galaxy S21 FE’nin Teknik Özellikleri Açıklandı:

Samsung Galaxy S21 FE’nin Google Play Console’da görüldüğü bildirildi. Bu modelin amiral gemisi Samsung Galaxy S21’in tonlanmış bir çeşidi olduğu söyleniyor. Samsung Galaxy S21 FE’nin tasarımı muhtemelen amiral gemisi serisiyle pek çok benzerlik görebilir, ancak agresif bir fiyat etiketi sunmak için özelliklerden arındırılabilir. Sözde Samsung Galaxy S21 FE, geçmişte birçok kez sızdırıldı. Son render sızıntıları, selfie kamerası için merkezi bir delikli kesime sahip düz bir ekran öneriyor.

MyFixGuide, Google Play Console’da Samsung Galaxy S21 FE listesini tespit etti. Samsung Galaxy S21 FE’nin teknik özellikleri, 6 GB RAM ve Adreno 660 GPU ile eşleştirilmiş bir Qualcomm Snapdragon 888 SoC içerebilir. Ekranın muhtemelen full HD+ (1.080×2.009 piksel) çözünürlüğe sahip olması ve Android 11’i çalıştırması bekleniyor. Google Play Console listesiyle eklenen resim, Samsung Galaxy S21 FE’nin delikli düz bir ekrana sahip olabileceğini gösteriyor. Selfie kamerası için üst merkeze yerleştirilmiş zımba deliği.

Google Play Console listesi aracılığıyla sızdırılan görüntü, son 360 derecelik render sızıntısıyla aynı. Samsung Galaxy S21 FE’nin diğer Galaxy S21 modelleriyle aynı kamera modülü tasarımına sahip olması bekleniyor. Telefonun üçlü arka kamera kurulumu içermesi muhtemel. Hoparlör ızgarası, SIM tepsisi ve USB Type-C bağlantı noktası alt kenara yerleştirildi, ses, güç düğmeleri ise sağ kenarda yer alıyor. Samsung Galaxy S21 FE’de muhtemelen bir ekran içi parmak izi sensörü olacak.

Geçmişteki sızıntılar, Samsung Galaxy S21 FE’nin Mavi, Gri, Yeşil, Mor ve Beyaz renklerde gelebileceğini iddia ediyor. 120Hz yenileme hızına sahip 6,4 inç AMOLED ekrana sahip olabilir ve 155.7×74.5×7.9mm ölçülerinde olabilir. Ayrı bir rapor, ahizenin 4.500 mAh pil ile geleceğini de öne sürdü.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy S21 FE’nin Teknik Özellikleri Açıklandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör