Tesla iPhone Uygulamasını Yeniden Tasarladı

blank
Tesla iPhone Uygulamasını Yeniden Tasarladı

İçerik: Tesla iPhone Uygulamasını Yeniden Tasarladı

Tesla iPhone Uygulamasını Yeniden Tasarladı:Tesla, iOS akıllı telefon uygulaması için yeni kontroller, iyileştirilmiş yönetim ve harika görsellerle büyük bir güncelleme sunuyor. Sürüm 4.0 ayrıca size iPhone ana ekranınız için iki farklı boyutta widget arasında seçim yapma olanağı tanır. Tesla Yazılım Güncellemeleri tarafından detaylandırıldığı gibi, her ikisi de aynı bilgileri içerir: arabanın adı, pil yüzdesi, konumu (veya şarj bilgisi), kilit açma durumu, aracın bir görüntüsü ve bilgilerin en son güncellendiği zaman. Tesla’nın daha önce iOS için yeni widget’lar kadar kapsamlı olmayan bir “Today” uzantısı vardı.

Kontroller açısından ise aracın uyanmasını beklemek yerine uygulamayı açar açmaz aracınıza hemen komut gönderebilirsiniz. Ayrıca, temelde birden fazla Tesla’nın kilidini açmanıza izin veren gelişmiş telefon anahtarı desteği de vardır.

Hemen fark edilmesi gereken güncellenmiş bir görsel, yeni 3D araç görüntüsüdür. Ayrıca arabanızı şarj ettiğinizde ve klima ve kontroller bölümlerinde yeni animasyonlar var. Tasarım açısından Tesla, şarj bölümünden vazgeçti ve şimdi arabanız prize takılıyken bu bilgiyi görüntülüyor. Supercharging geçmişini uygulama içinden de görüntüleyebilirsiniz. Hız sınırı, vale modu ve nöbetçi modu ayarları, Bluetooth, telefon anahtarı ve konum servislerinin nasıl kullanılacağına ilişkin ipuçlarını içeren Güvenlik başlıklı yeni bir kategoriye taşınırken.

Özetlemek gerekirse, bu, bir süredir EV üreticisinin iOS uygulamasında yapılan en büyük güncellemedir. Son zamanlarda Tesla, Temmuz ayında Sanal Enerji Santrali kaydının tanıtılmasının dışında, çoğunlukla hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler sağlamaya odaklandı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Tesla iPhone Uygulamasını Yeniden Tasarladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör