YouTube Müzik Uygulaması Samsung’un Akıllı Saatlerinde Çalışacak

blank
YouTube Müzik Uygulaması Samsung'un Akıllı Saatlerinde Çalışacak

İçerik: YouTube Müzik Uygulaması Samsung’un Akıllı Saatlerinde Çalışacak

YouTube Müzik Uygulaması Samsung’un Akıllı Saatlerinde Çalışacak:

Google’ın Wear OS için YouTube Müzik uygulaması, teknoloji devinin platform için bir tane yayınlamaya söz vermesinden birkaç ay sonra artık yayında. Bu, Google’ın 2020’de Wear OS için Play Müzik’i kullanımdan kaldırmasının ardından bunu bekleyen kullanıcılar için kesinlikle harika bir haber gibi görünüyor. Kötü haber, 9to5Google tarafından belirtildiği gibi, şu anda yalnızca Google’ın Wear OS 3 platformunda çalışıyor. 27 Ağustos’ta piyasaya sürülecek olan Samsung Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic giyilebilir cihazları, yakın gelecekte işletim sistemini çalıştıracak tek cihazlar olacak.

Şirket, Wear OS saatleri için Play Müzik uygulamasını, hizmeti YouTube Müzik lehine tamamen kapatmadan haftalar önce, Ağustos 2020’de sonlandırdı. Hızlı bir şekilde Apple Watch için bir YouTube Müzik uygulaması yayınladı, ancak Wear OS kullanıcıları sıralarını beklemek zorunda kaldı. Ve şimdi bildiklerimize dayanarak, yarın Samsung’un yeni akıllı saatlerini almaya hazır olmadıkları sürece beklemeye devam etmeleri gerekebilir. Buna karşılık, Spotify’ın Wear OS uygulaması daha eski akıllı saatlerde bile çalışır ve müzik akışı yapmak ve indirmek için kullanılabilir.

Son derece sınırlı uyumluluğa ek olarak, uygulama aslında müzik akışı için kullanılamaz. 9to5Google’ın uygulamalı deneyimine göre, kullanıcılar uygulama üzerinden yalnızca parça indirebilecek. Ayrıca, herhangi bir şey indirebilmek için telefonun takılı olması gerekir. Tüm bu sınırlamalardan rahatsız olmayan ve yakında bir Galaxy Watch 4’e erişebilecek olanlar için uygulama artık Google Play’de.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: YouTube Müzik Uygulaması Samsung’un Akıllı Saatlerinde Çalışacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör