iPhone 13 Serisi Lansmanı 14 Eylül’de Yapılacak

blank
iPhone 13 Serisi Lansmanı 14 Eylül'de Yapılacak

İçerik: iPhone 13 Serisi Lansmanı 14 Eylül’de Yapılacak

iPhone 13 Serisi Lansmanı 14 Eylül’de Yapılacak:

iPhone 13’ün büyük ölçüde önümüzdeki ay piyasaya sürülmesi bekleniyor ve yeni bir rapor tam Apple yol haritasına ışık tutuyor. Cupertino devinin 14 Eylül’de yeni iPhone modellerini tanıtması beklenen lansman etkinliğine ev sahipliği yapması bekleniyor. Dizide muhtemelen dört model yer alacak: iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max ve iPhone 13 mini. Dört modelin de 17 Eylül’deki iddia edilen olaydan birkaç gün sonra ön siparişe çıktığı bildiriliyor.

FrontPageTech, kaynak girişlerine dayalı olarak, tüm iPhone 13 serisinin 17 Eylül’de ön sipariş için hazır olacağını ve satışın muhtemelen 24 Eylül’den itibaren başlayacağını bildiriyor. Bu tarihler doğruysa, rapor Apple lansman etkinliğinin gerçekleşebileceğini tahmin ediyor. Muhtemelen ayın ikinci Salı günü olan 14 Eylül’de gerçekleşecek ve medyaya davetler 7 Eylül’de gelecek.

COVID-19 pandemisi vurmadan önce Apple, muhtemelen ayın ilk veya ikinci haftasında Salı günü olacak, Eylül lansmanlarına ilişkin katı bir program izledi. Geçen yıl karantinalar nedeniyle birkaç üretim gecikmesi yaşandı ve Apple’ı tarihlerini biraz değiştirmeye ve gerçek lansmandan bir ay sonra satışa başlamaya zorladı. Teknoloji devinin bu yıl pandemi öncesi programına geri dönmesi mümkün.Kısa süre önce Çinli bir bilgi verici, bir perakende sitesinden dört iPhone 13 modelinin tümünü listeleyen ekran görüntülerini sızdırdı ve lansman tarihi 17 Eylül olarak belirlendi. Bunun ön sipariş tarihi olduğu ve resmi lansmanın 24 Eylül’de yapılmasının beklendiği bildirildi. iPhone 13 Çift arka kamera ve önde bir çentik ile Sunset Gold renk grubuyla gelmesi bekleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: iPhone 13 Serisi Lansmanı 14 Eylül’de Yapılacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör