Netflix, Polonya’da Android Oyunlarını Test Etmeye Başladı

blank
Netflix, Polonya'da Android Oyunlarını Test Etmeye Başladı

İçerik: Netflix, Polonya’da Android Oyunlarını Test Etmeye Başladı

Netflix, Polonya’da Android Oyunlarını Test Etmeye Başladı:

Netflix, Polonya’daki abonelerin Android’de iki Stranger Things oyunu oynamasına izin vererek oyuna bir sonraki adımını atıyor, şirket Perşembe günü duyurdu.

Bir Netflix sözcüsü yaptığı açıklamada, “Polonya’daki üyeler, bugünden itibaren, üyeliklerinin bir parçası olarak Stranger Things 1984 ve Stranger Things 3 olmak üzere iki oyunla Android’de Netflix mobil oyununu deneyebilir” dedi. “Hala çok, çok erken günler ve reklamsız, uygulama içi satın almasız oyun yaklaşımımızla önümüzdeki aylarda mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çok çalışacağız.”

Netflix’in Polonyalı ekibinden bir tweet’te nasıl çalıştığına dair bir fikir edinebilirsiniz. Mevcut oyunlar ana sayfa akışınızda görünecektir. Bir oyunun simgesine dokunursanız, oyun hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve indirmek için bir düğmeye dokunabilirsiniz; bu, sizi indirmek için Google Play mağazasına götürecektir. Oyunları Google Play’de kendiniz de bulabilirsiniz.

Netflix sözcüsü The Verge’e verdiği demeçte, oyun indirildikten sonra, denemek ve oynamak için açtığınızda, oynamaya başlamadan önce Netflix kimlik bilgilerinizle giriş yapmanız istenecek. Bu, oyunların cihazınıza aktarılmadığı, indirildiği anlamına gelir.

Temmuz ayında Netflix, oyun oynama planları hakkında bazı büyük riskler aldı, şirketin oyun çalışmalarına liderlik etmesi için eski bir EA ve Oculus yöneticisini işe aldı ve ilk stratejisinin “öncelikle mobil cihazlar için oyunlara odaklanacağını” belirtti. Oyunlar ayrıca, kullanıcıların Netflix aboneliklerine ücretsiz olarak dahil edilecek – bu, şirketin Netflix abonelerine sunulan Apple Arcade benzeri bir mobil oyun paketi sunması için hazırlanıyor.

Bu, Netflix’in oyunlarla ilk denemesi değil. Akış hizmeti, Black Mirror: Bandersnatch, Minecraft: Story Mode ve Carmen Sandiego: To Steal or Not to Steal gibi etkileşimli oyunlar sunar. Ve şirketin, stüdyo çökmeden önce, The Walking Dead oyunlarının yapımcıları Telltale ile birlikte birkaç Stranger Things projesi vardı.

Polonya dışındaki veya farklı cihaz platformlarındaki Netflix abonelerinin bu işlevi ne zaman deneyebileceği belli değil.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Netflix, Polonya’da Android Oyunlarını Test Etmeye Başladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör