Pokémon TV Uygulaması Artık Switch’te Mevcut

blank
Pokémon TV Uygulaması Artık Switch'te Mevcut

İçerik: Pokémon TV Uygulaması Artık Switch’te Mevcut

Pokémon TV Uygulaması Artık Switch’te Mevcut:

Switch’in hala Netflix veya Twitch gibi uygulamaları yok, ancak Nintendo, Pokémon TV’nin – Pokémon’a adanmış medya uygulaması – artık konsolda mevcut olduğunu duyurarak bize daha iyisini yapmaya karar verdi.

Pokémon TV, Pokémon meraklılarının uzun süredir devam eden çizgi dizilerin bölümlerini, oyunculara ipuçları ve püf noktaları sunan videoları ve rekabetçi Pokémon yayınlarını izlemek için kullanabilecekleri bir uygulamadır. Uygulama 2019’da mobil ve akıllı TV’lerde kullanıma sunuldu ve şimdi Switch’te ücretsiz olarak sunuluyor.

Pokémon TV uygulaması, yedi dizi Pokémon şovunun tüm bölümlerini ücretsiz olarak izleyebilmenin yanı sıra, genç oyunculara ve hayranlara yönelik programlama ile bir Junior kategorisi başlatıyor.

Japonya’daki ilk çıkışından yirmi beş yıl sonra, Pokémon hala inanılmaz miktarda başarıya sahip. Geçen hafta, The Pokémon Company, açık dünyası hakkında daha fazla bilgi paylaştı, Pokémon, Breath Of The Wild başlığı, Pokémon Legends: Arceus ile buluşuyor ve ayrıca Pokémon Brilliant Diamond ve Shining Pearl’ün yeniden yapımları hakkındaki güncellemeler. Pokémon, bu yıl çılgınca popüler ve şaşırtıcı derecede erişilebilir Pokémon Unite ile MOBA sahnesine girdi ve Pokemon Go, lansmanından beş yıl sonra hala mobil pazarı eziyor.

Hiç kimsenin olmadığı kadar en iyisi olmak isteyen eğitmenler, Pokémon TV uygulamasını Nintendo eShop’tan indirebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Pokémon TV Uygulaması Artık Switch’te Mevcut

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör