Realme C21, Android 11 Tabanlı Realme UI 2.0 Güncellemesi Alıyor

blank
Realme C21, Android 11 Tabanlı Realme UI 2.0 Güncellemesi Alıyor

İçerik: Realme C21, Android 11 Tabanlı Realme UI 2.0 Güncellemesi Alıyor

Realme C21, Android 11 Tabanlı Realme UI 2.0 Güncellemesi Alıyor:

Realme C21’in Android 11 tabanlı Realme UI 2.0 güncellemesinin kararlı bir sürümünü aldığı bildiriliyor. Güncelleme, belirli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler getiriyor. Ağustos 2021 Android güvenlik düzeltme eki güncellemeyle birlikte gelir. Büyük bir yazılım güncellemesi olan Realme C21, kullanıcı arayüzü (UI) özelleştirmesi, gelişmiş Karanlık Modlar ve daha fazlası gibi özelliklere sahip olacak. Realme akıllı telefon Nisan ayında piyasaya sürüldü ve kullanıma hazır Android 10 tabanlı Realme UI ile birlikte geliyor. 4 GB RAM ile eşleştirilmiş sekiz çekirdekli MediaTek Helio G35 SoC tarafından desteklenmektedir.

Realme C21 güncelleme değişiklik günlüğü
Realme C21 güncellemesi ilk olarak RM Güncellemesi tarafından bildirildi. Yayına göre, Realme akıllı telefon Realme UI 2.0 güncellemesini alıyor. UI özelleştirmesi, üç yeni Karanlık Mod, bildirim geçmişi ve daha fazlası gibi olağan Android 11 özelliklerinin yanı sıra akıllı telefon, yavaş şarj sorununu gideren bir pil optimizasyonu alır. Ayrıca güncelleme, sistem performansını ve kararlılığını da optimize ediyor.

Güncellemenin donanım yazılımı sürümü, yayın tarafından paylaşılan değişiklik günlüğünün ekran görüntüsüne göre RMX3201_11_C.02’dir. Raporda ayrıca güncellemenin beta kullanıcıları için 500 MB boyutunda olduğu da belirtiliyor. Rapor, bunun aşamalı bir sunum olduğunu ve kritik bir hata tespit edilmezse birkaç gün içinde daha geniş bir sunumun beklenebileceğini söylüyor.

Realme C21 özellikleri
Nisan ayında piyasaya sürülen Realme C21, 20:9 en boy oranına sahip 6,5 inç HD+ ekrana sahip. 4 GB RAM ile eşleştirilmiş bir MediaTek Helio G35 SoC tarafından desteklenmektedir. 64 GB’a kadar RAM ile birlikte gelir ve bir microSD kart ile genişletilebilir. Optik için, 13 megapiksel birincil sensör tarafından yönetilen üçlü bir arka kamera kurulumuna sahip. Selfie’ler ve görüntülü aramalar, 5 megapiksel bir sensör tarafından gerçekleştirilir. Realme, ters şarjı destekleyen 5.000 mAh pil paketledi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme C21, Android 11 Tabanlı Realme UI 2.0 Güncellemesi Alıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör