Redmi 10 Prime’ın MediaTek Helio G88 SoC ile Geleceğini Onaylandı

blank
Redmi 10 Prime'ın MediaTek Helio G88 SoC ile Geleceğini Onaylandı

İçerik: Redmi 10 Prime’ın MediaTek Helio G88 SoC ile Geleceğini Onaylandı

Redmi 10 Prime’ın MediaTek Helio G88 SoC ile Geleceğini Onaylandı:

Redmi 10 Prime, sekiz çekirdekli MediaTek Helio G88 SoC ile gelecek, Xiaomi Genel Müdürü ve Küresel Başkan Yardımcısı Manu Kumar Jain Cuma günü onayladı. Yonga seti Temmuz ayında tanıtıldı ve ilk olarak bu ayın başlarında piyasaya sürülen Redmi 10’da yer aldı. MediaTek Helio G88’in onayı ayrıca Redmi 10 Prime’ın muhtemelen yeniden yapılandırılmış bir Redmi 10 olacağını gösteriyor. Redmi 10, delikli bir ekran ve dörtlü arka kamera kurulumuyla geliyor. Ayrıca 6 GB’a kadar RAM ve maksimum 128 GB yerleşik depolama alanı içerir.

Manu Kumar Jain, MediaTek Helio G88’in Redmi 10 Prime’a güç vereceğini doğrulamak için bir görüntüyü tweetledi. Yönetici ayrıca, yeni telefonun Redmi 9 Prime ve Redmi 9 Power üzerinde “önemli bir yükseltme” olacağını belirtti. Jain tarafından yayınlanan teaser, 3 Eylül’de yapılması planlanan Redmi 10 Prime lansmanından sadece birkaç gün önce geldi. akıllı telefonun, aynı MediaTek Helio G88 SoC ile bu ayın başlarında dünya çapında piyasaya sürülen yeniden markalı bir Redmi 10 olarak geleceği tahmin ediliyor.

Bu haftanın başlarında Xiaomi, Redmi 10 Prime’ın delikli ekran tasarımı, uyarlanabilir yenileme hızı ve çift mikrofon ile geleceğini açıklamıştı. Akıllı telefonun geçen hafta Bluetooth Special Interest Group (Bluetooth SIG) sitesinde 21061119BI model numarasıyla görüldüğü ve sonundaki ‘I’ harfinin modelin özellikle Asya pazarı için olabileceğini belirttiği bildirildi.

Redmi 10 Prime özellikleri (beklenen)
Yeniden markalanmış bir Redmi 10 olduğu yönündeki spekülasyonların güç topladığı göz önüne alındığında, Redmi 10 Prime muhtemelen 90Hz yenileme hızına sahip 6,5 inç full HD+ (1,080×2,400 piksel) AdaptiveSync ekrana ve dörtlü arka kamera kurulumuna sahip olacak. 50 megapiksel birincil sensör ve önde 8 megapiksel selfie kamera sensörü. Ayrıca 18W hızlı şarjlı ve 9W ters kablolu şarjlı 5.000mAh pil içerebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Redmi 10 Prime’ın MediaTek Helio G88 SoC ile Geleceğini Onaylandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör