YouTube Tüm iOS Kullanıcılarına Resim İçinde Resim Modunu Sunacak

blank
YouTube Tüm iOS Kullanıcılarına Resim İçinde Resim Modunu Sunacak

İçerik: YouTube Tüm iOS Kullanıcılarına Resim İçinde Resim Modunu Sunacak

YouTube Tüm iOS Kullanıcılarına Resim İçinde Resim Modunu Sunacak:

YouTube, iOS kullanıcılarına resim içinde resim görüntülemeyi getirme sözünü yerine getiriyor. TechCrunch, YouTube’un Premium kullanan gönüllülerden başlayarak ABD’deki tüm iPhone ve iPad kullanıcılarına PiP izleme sözü verdiğini bildiriyor. Bilgisayarınızdaki deneyler web sitesi aracılığıyla teste katılmanız gerekecek, ancak bundan sonra her şey hazır – sosyal ağlarınızı kontrol ederken veya başka bir şekilde işlerinizi yaparken klipleri kayan bir pencerede izleyebilirsiniz.

Premium testi 31 Ekim’de sona eriyor. Özellik hemen kullanılamıyorsa YouTube uygulamasını yeniden yüklemeniz gerekebilir.

Şirket, Premium olmayan aboneler için PiP’yi ne zaman etkinleştirmeyi planladığını söylemedi. Bu hala ileri bir adım, unutmayın. YouTube’un yalnızca web desteği en iyi ihtimalle sınırlıydı – bu, kitleyi genişletmeli ve YouTube’un uygulamasını rakip video hizmetleriyle daha eşit hale getirmelidir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: YouTube Tüm iOS Kullanıcılarına Resim İçinde Resim Modunu Sunacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör