iPhone 12 Pro Servis Programı Açıklandı

blank
iPhone 12 Pro Servis Programı Açıklandı

İçerik: iPhone 12 Pro Servis Programı Açıklandı

iPhone 12 Pro Servis Programı Açıklandı:

Apple, cihazlarında ses sorunu yaşayan kullanıcılar için iPhone 12 ve iPhone 12 Pro servis programını duyurdu. Kullanıcılar, Cupertino merkezli devin artık kabul ettiği, arama yaparken iPhone 12 serisi modellerinde hoparlörle ilgili sorunlardan şikayet ediyorlardı. Apple’a göre, yalnızca Ekim 2020 ile Nisan 2021 arasında üretilen iPhone 12 ve iPhone 12 Pro modelleri bu sorundan etkilenebilir. Bu, geçen yıl Ekim ayında piyasaya sürülen iPhone 12 serisi telefonlar için ilk servis programıdır.

Apple, “Ses Yok Sorunları” için “iPhone 12 ve iPhone 12 Pro Servis Programı” için bir destek sayfası oluşturdu. Hoparlörleriyle ilgili sorun yaşayanlar, akıllı telefonlarının bakımını ücretsiz olarak alabilecekler. Bu programa yalnızca iPhone 12 ve iPhone 12 Pro modelleri dahildir ve Apple, etkilenen cihazların Ekim 2020 ile Nisan 2021 arasında üretildiğini söylüyor. iPhone 12 mini ve iPhone 12 Pro Max bu program kapsamında değildir. Program, ilk perakende satıştan sonraki iki yıl boyunca etkilenen iPhone 12 veya iPhone 12 Pro modellerini kapsar.

Apple, bu sorunun alıcı modülünde arızalanabilecek bir bileşenden kaynaklanabileceğini belirtiyor. Bu, Apple’ın yaptığı tüm açıklamalarla ilgili. Program sayfasında “Apple, iPhone 12 ve iPhone 12 Pro cihazlarının çok küçük bir yüzdesinin ses sorunları yaşayabileceğini belirledi” yazıyor. “iPhone 12 veya iPhone 12 Pro’nuz arama yaptığınızda veya aldığınızda alıcıdan ses çıkarmıyorsa, servis için uygun olabilir” diye ekliyor.Bu sorundan etkilenen iPhone 12 ve iPhone 12 Pro kullanıcıları, bir Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı bulabilir, bir Apple Perakende Mağazasından randevu alabilir veya Apple Onarım Merkezi aracılığıyla posta servisi ayarlamak için Apple Destek ile iletişime geçebilir. Apple, onarımdan önce iPhone’unuzu yedeklemenizi önerir ve telefonda kırık ekran gibi herhangi bir hasar varsa – ve onarımı tamamlama yeteneğini bozabilecek benzer sorunların – önceden düzeltilmesi gerektiğini belirtir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: iPhone 12 Pro Servis Programı Açıklandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör