Microsoft Surface Duo 2’nin Teknik Özellikleri Belli Oldu

blank
Microsoft Surface Duo 2'nin Teknik Özellikleri Belli Oldu

İçerik: Microsoft Surface Duo 2’nin Teknik Özellikleri Belli Oldu

Microsoft Surface Duo 2’nin Teknik Özellikleri Belli Oldu:

Akıllı telefon şimdi Geekbench kıyaslama sitesinde görüldüğü için Microsoft Surface Duo 2 lansmanı köşede olabilir. Listeler, akıllı telefonun bazı temel özelliklerini önermektedir. Microsoft Surface Duo 2, geçen yıl piyasaya sürülen orijinal Microsoft Surface Duo akıllı telefonun yerini alacak. Daha önceki bir sızıntı, tasarımıyla birlikte akıllı telefonun bazı temel özelliklerini de ortaya çıkarmıştı. Ancak çift ekranlı katlanabilir telefon henüz Microsoft tarafından onaylanmadı.

Microsoft Surface Duo 2 özellikleri (beklenen)
Söylentilere göre Microsoft Surface Duo 2, tek çekirdekli testlerde 1.071 ile 1.106 puan arasında ve çok çekirdekli testlerde 3.166 ile 3.569 puan arasında değişen puanlarla Geekbench’te birden fazla listede yer aldı. Bunlar, yaklaşmakta olan Microsoft akıllı telefonunun 1.80GHz’de çalışan dört CPU çekirdeği, 2.42GHz’de çalışan üç CPU çekirdeği ve 2.84GHz hızında çalışan bir ana çekirdekli sekiz çekirdekli bir SoC tarafından desteklenebileceğini gösteriyor. Ayrıca SoC’nin bir Adreno 660 GPU ile eşleştirileceğini de gösteriyor. Genel olarak, bu özellikler katlanabilir telefonun en yeni Qualcomm Snapdragon 888 SoC’yi paketleyeceğini ve bu da 5G desteği anlamına geldiğini gösteriyor. Çift ekranlı telefon, 8 GB RAM’e sahip ve Android 11 çalıştıracak şekilde listeleniyor. Telefonun Geekbench görünümü ilk olarak MySmartPrice tarafından fark edildi.

Temmuz ayında Windows Central tarafından hazırlanan bir rapor, yaklaşmakta olan Microsoft Surface Duo 2’nin üçlü arka kamera kurulumuna sahip olacağını belirtiyor. Kamera modülünün standart, telefoto ve geniş açılı lens ile gelmesi bekleniyor. Microsoft’un ayrıca yaklaşmakta olan akıllı telefon için başlatıcıyı optimize etmesi bekleniyor. Ayrıca selefi Microsoft Surface Duo’ya benzer bir tasarıma sahip olması bekleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Microsoft Surface Duo 2’nin Teknik Özellikleri Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör