Netflix Android Uygulamasında İki Stranger Things Oyunu Başlıyor

blank
Netflix Android Uygulamasında İki Stranger Things Oyunu Başlıyor

İçerik: Netflix Android Uygulamasında İki Stranger Things Oyunu Başlıyor

Netflix Android Uygulamasında İki Stranger Things Oyunu Başlıyor:

Netflix, yalnızca Polonya’da olsa da, Android uygulaması için iki oyunla oyun girişimine başladı. Video akışı hizmeti, bir tweet aracılığıyla gelişmeyi paylaştı ve platformunda oyun oynamanın erken bir aşamada olduğunu belirtti. Netflix, bir süredir oyun endüstrisine ilgi gösteriyor ve geçen ay hissedarlara üç ayda bir gönderdiği mektupta, OTT hizmeti şu anda oyun sektörüne genişlemenin “erken aşamalarında” olduğunu duyurdu. Görünüşe göre konseptin kanıtı şimdi çıktı.

Haziran 2019’da E3’te Netflix, Android ve iOS için Stranger Things adlı, oynaması ücretsiz konum tabanlı bir RPG/bilinmezi duyurduğu ilk açılış konuşmasını yaptı. Şirket, yıllardır oyun endüstrisine açılmak istiyor. Geçen ay, Oyun Geliştirme Başkan Yardımcısı olarak eski Electronic Arts ve Facebook yöneticisi Mike Verdu’yu işe aldı. Aynı ayın ilerleyen saatlerinde, hissedarlara gönderdiği üç aylık mektupta, oyun oynamanın abonelik teklifinin temel bir parçası olacağı belirtildi. Polonya’daki Android uygulamasındaki ilk iki oyun, Stranger Things 1984 ve Stranger Things 3 olarak adlandırılıyor. İkincisi daha önce PC ve konsollarda Netflix uygulamasının dışında mevcuttu.

Netflix Polonya, şirketin platformunda oyun kurmanın erken bir aşamasında olduğunu ve önümüzdeki aylarda yapılacak çok iş olduğunu vurguladığı bir tweet aracılığıyla gelişmeyi paylaştı. Bir takip tweetinde, uygulama içi satın almaların yanı sıra bu oyunlarda reklam olmayacağını paylaştı. Oyunlar ayrıca Netflix’in mevcut abonelik planlarının bir parçası olacak ve ek satın alma gerektirmeyecek.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Netflix Android Uygulamasında İki Stranger Things Oyunu Başlıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör