Yeni GoPro Hero Daha İyi Görüntü Kalitesine Sahip Olacak

blank
Yeni GoPro Hero Daha İyi Görüntü Kalitesine Sahip Olacak

İçerik: Yeni GoPro Hero Daha İyi Görüntü Kalitesine Sahip Olacak

Yeni GoPro Hero Daha İyi Görüntü Kalitesine Sahip Olacak:

GoPro, Hero 9 Black aksiyon kamerasını nasıl geliştirecek? Görünüşe göre temellere odaklanarak. WinFuture, GoPro Hero 10 Black görüntülerini sızdırdığını ve yaklaşmakta olan kameranın görüntü kalitesini iyileştireceğini öne sürüyor. En önemlisi, saniyede 60 kareye kadar 5.3K videoya izin veren bir GP2 işlemciye sahip olacaktı – Hero 9 ile yaptığınız gibi 5K ve cam gibi pürüzsüz kare hızları arasında seçim yapmak zorunda kalmazsınız, bu sadece 30FPS’de 5K’yı yönetir .

GoPro’nun daha yüksek çözünürlüklü fotoğraflara izin veren 23 megapiksel bir sensöre (Hero 9’da 20MP’ye karşı) atlayacağı bildiriliyor. Ayrıca, şirketin “gimbal benzeri” sarsıntı önleme teknolojisini nasıl geliştireceği net olmasa da, HyperSmooth 4.0 aracılığıyla gelişmiş video sabitleme görebilirsiniz.

Geçen yıl Eylül ayında Hero 9’u piyasaya sürmesine rağmen, GoPro’nun Hero 10 Black’i ne zaman tanıtabileceğinden bahsedilmiyor. Takip haftalar uzakta olsaydı şaşırmazdık. İyi zamanlanmış bir yayın da olabilir. Artık toplum (yavaşça) yeniden açıldığından, açık hava maceralarına başlamak için daha fazla fırsat var – daha fazla insan keşiflerini belgelemek için aksiyon kameraları arıyor olabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni GoPro Hero Daha İyi Görüntü Kalitesine Sahip Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör