YouTube, iOS için Resim İçinde Resim Modunu Sunacak

blank
YouTube, iOS için Resim İçinde Resim Modunu Sunacak

İçerik: YouTube, iOS için Resim İçinde Resim Modunu Sunacak

YouTube, iOS için Resim İçinde Resim Modunu Sunacak:

YouTube, Hindistan da dahil olmak üzere dünya çapında iOS’taki tüm YouTube Premium aboneleri için çok beklenen Resim İçinde Resim modunu kullanıma sunmaya başladı, şirket Gadgets 360’a doğruladı. Güncellemenin bir sonucu olarak, iPhone kullanıcıları artık YouTube videolarını izleyebilecek diğer uygulamaları kullanırken bir mini oynatıcıda. Google, ilk olarak bu yıl Haziran ayında iOS’ta YouTube kullanıcıları için Resim İçinde Resim (aka PiP) desteğini duyurdu. ABD’deki kullanıcılar için çıkış yaptı. YouTube ayrıca bu haftanın başlarında Premium abonelerini resmi kullanıma sunulmadan önce bu özelliği test etmeye davet etmeye başladı.

Bir YouTube sözcüsü, Gadgets 360’a, küresel olarak iOS’taki tüm YouTube Premium aboneleri için Resim İçinde Resim özelliğini kullanıma sunmaya başladığını doğruladı.

“Picture-in-Picture (PiP), kullanıcıların mobil cihazlarında YouTube uygulamasının dışında aynı anda gezinirken aynı anda küçük bir mini oynatıcıda YouTube videolarını izlemelerine olanak tanır. Sözcü, PiP’yi YouTube Premium üyeleri için iOS’ta kullanıma sunmaya başladık” dedi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: YouTube, iOS için Resim İçinde Resim Modunu Sunacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör