Apple, Arızalı iPhone 12 Kulaklığınızı Ücretsiz Olarak Onaracak

blank
Apple, Arızalı iPhone 12 Kulaklığınızı Ücretsiz Olarak Onaracak

İçerik: Apple, Arızalı iPhone 12 Kulaklığınızı Ücretsiz Olarak Onaracak

Apple, Arızalı iPhone 12 Kulaklığınızı Ücretsiz Olarak Onaracak. iPhone 12’nizde arama yaparken sorun yaşıyorsanız umutsuzluğa kapılmayın – bunun için ücretsiz bir düzeltme olabilir. Apple, aramalar sırasında ses çıkarmayan hatalı kulaklıklara sahip “çok az” sayıda iPhone 12 ve 12 Pro birimi için bir onarım programı başlattı.

Telefonunuzda bu sorun varsa ve Ekim 2020 ile Nisan 2021 arasında yapılmışsa, Apple ve yetkili servisler sorunu “ilk perakende satış”tan sonraki iki yıla kadar ücretsiz olarak çözecektir.

Apple, sorunu alıcıdaki arızaya açık bir bileşene bağladı. Bu program iPhone 12 mini veya 12 Pro Max’i kapsamaz, bu da farklı alıcı donanımı kullandıklarını düşündürür.

Bu, iPhone 12 için ilk onarım programıdır. Apple’ın son iPhone’larda genel olarak sağlam bir sicili göz önüne alındığında (iPhone 11 birimlerinin azınlığında yanıt vermeyen ekranlar vardı).

Yine de başka bir şey değilse, bu, bir onarımın maliyetli olacağını varsaymadan önce bunun gibi programları kontrol etmeniz için bir hatırlatma görevi görür.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple, Arızalı iPhone 12 Kulaklığınızı Ücretsiz Olarak Onaracak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

iPhone 13’ün Depolama Özellikleri Belli Oldu

iPhone 13’ün Depolama Özellikleri Belli Oldu: Yaklaşan iPhone 13 serisi birkaç yükseltmeden fazlasını vaat ediyor, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör