Geekbench Listesi’deki Moto E20, Unisoc SoC ile Gelebilir

blank
Geekbench Listesi'deki Moto E20, Unisoc SoC ile Gelebilir

İçerik: Geekbench Listesi’deki Moto E20, Unisoc SoC ile Gelebilir

Geekbench Listesi’deki Moto E20, Unisoc SoC ile Gelebilir. Moto E20 (kod adı Aruba), bir Geekbench listesinde ortaya çıktığı anda piyasaya sürülebilir. Liste ayrıca yaklaşmakta olan bütçe dostu akıllı telefonun bazı temel özelliklerini de öneriyor. Akıllı telefonun kesin lansman tarihi henüz doğrulanmadı. Bu haftanın başlarında, kayda değer bilgi sahibi Evan Blass (@evleaks), akıllı telefonun bazı resmi görünümlü renderlarını paylaşarak tasarımını ve bazı önemli özelliklerini önerdi. Moto E20’nin 13 megapiksel birincil sensörlü çift arka kamera kurulumuyla gelmesi bekleniyor.

Yaklaşan Moto E20 olduğu düşünülen bir ‘motorola aruba’ için Geekbench’teki liste, 2GB RAM ile eşleştirilmiş 1.61GHz okta çekirdekli Unisoc SoC tarafından desteklendiğini gösteriyor. Ayrıca Android 11 çalıştırdığı da listeleniyor. Motorola akıllı telefon tek çekirdekli testte 1.467 puan ve çok çekirdekli testte 4.621 puan aldı.

Bu haftanın başlarında, tipster Blass, XT2155-1 model adı ve Aruba kod adı ile yaklaşan Moto E20’nin bazı resmi görünümlü renderlarını paylaştı. Görüntüler, kalın bir çene ile 6,5 inç HD+ ekranında su damlası tarzı bir çentikle gelebileceğini gösteriyor. Arkada, 13 megapiksel birincil sensör ve 2 megapiksel ikincil sensör ile silindirik bir muhafazaya yerleştirilmiş çift kamera kurulumuna sahip olabilir. Ayrıca 5 megapiksel selfie kamerası da alabilir. Motorola, 4.000 mAh pil paketleyebilir.

MediaTek Dimensity 700 SoC, 5.000mAh Pil ile Moto G50 5G Piyasaya Sürüldü
Blass ayrıca, bu ayın başlarında paylaştığı anonim bir Motorola akıllı telefonun renderlarının Moto E20 için olduğunu da doğruladı. Akıllı telefonun arka tarafında, parmak izi tarayıcı olarak ikiye katlanan Motorola logosu ile petek bir tasarıma sahip olduğu gösteriliyor. Alt kısımda bir USB şarj bağlantı noktası ve bir hoparlör ızgarası bulunurken, akıllı telefonun üst kısmında 3,5 mm kulaklık girişi yer alıyor. Sol tarafta bir SIM tepsisi bulunurken, sağ tarafta güç düğmesi, sesli yardım düğmesi ve ses seviyesi düğmesi bulunur.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Geekbench Listesi’deki Moto E20, Unisoc SoC ile Gelebilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör