Apple Arcade’e Özel Bir Lego Star Wars Oyunu Geliyor

blank
Apple Arcade'e Özel Bir Lego Star Wars Oyunu Geliyor

İçerik: Apple Arcade’e Özel Bir Lego Star Wars Oyunu Geliyor

Apple Arcade’e Özel Bir Lego Star Wars Oyunu Geliyor:

Lego Star Wars: Skywalker Saga önümüzdeki bahara kadar gelmeyecek, ancak franchise’dan başka bir oyun yakında geliyor – ve bu bir Apple Arcade’e özel. Lego Star Wars Battles, oyuncuları bire bir hesaplaşmalarda birbirine düşüren gerçek zamanlı bir strateji oyunudur.

Star Wars evreninin tüm dönemlerinden yükseltilebilir karakterler, birlikler ve araçlardan oluşan bir koleksiyon toplayacaksınız. Örneğin, Boba Fett’e karşı porg oynayabileceksiniz. Gücün bir tarafına bağlı kalmayı beklemeyin – her biri için farklı oyun stillerine sahip bir aydınlık ve karanlık taraf orduları desteniz olacak. Darth Vader’ın Force Slam’i ve Luke Skywalker’ın Force Push’u gibi emrinizde bir takım yetenekler de olacak.

blank

Battlefields, inşa edeceğiniz, savunacağınız, saldıracağınız ve bölge talep etmek için kullanacağınız Lego kulelerine sahip olacak. Konumlar, Hoth, Naboo ve Endor dahil olmak üzere bazı tanıdık ortamları içerir.

TT Games Brighton, Lego Star Wars Battles’ı geliştiriyor, Warner Bros. Games ise yayıncı. Yine de Apple Arcade’i vuran ilk Lego oyunu olmayacak. Lego Brawls ve Lego Builder’s Journey, 2019’da hizmete girdi. İkincisi, Haziran ayında PC ve Nintendo Switch’e taşındı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple Arcade’e Özel Bir Lego Star Wars Oyunu Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Sony, PlayStation Now’ı Telefonlara Getirmeyi Planlıyor

Sony, PlayStation Now’ı Telefonlara Getirmeyi Planlıyor: Oyunlarını telefonlara taşımayı umut eden tek büyük konsol üreticisi …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör