Google Takvim Yeni Toplantı Özelliklerini Tanıttı

blank
Google Takvim Yeni Toplantı Özelliklerini Tanıttı

İçerik: Google Takvim Yeni Toplantı Özelliklerini Tanıttı

Google Takvim Yeni Toplantı Özelliklerini Tanıttı:

Çoğumuz basitçe bir e-posta olabilecek toplantılar yaptık. Google Takvim yakında, toplantılarda ne kadar zaman harcadığınız da dahil olmak üzere iş gününüzü nasıl geçirdiğinize dair bilgiler sağlayacak, böylece patronlarınız bunun yerine notlar gönderse ne kadar zaman kazanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Time Insights’ın arkasındaki bu fikir, zamanınızın nasıl harcandığını daha iyi anlamanız içindir, böylece Zoom aramalarında veya konferans odalarında çok fazla zaman harcıyorsanız belki de ayarlamalar yapabilirsiniz. Örneğin, birçoğunu aynı kişilerle geçirirseniz toplantıları birleştirebilirsiniz.

Bu özellik, toplantılarda en çok bulunma eğiliminde olduğunuz günleri ve saatleri vurgulayabilir. Ayrıca, bir zaman dökümü (her gün toplantılarda harcanan ortalama süre dahil) ve en sık toplantılarda bulunduğunuz kişilerle ilgili ayrıntılar görürsünüz. Fareyle bir kişinin üzerine geldiğinizde, Google Takvim bu kişinin dahil olduğu tüm toplantıları vurgular.

Time Insights, mobil cihazlarda değil, yalnızca bilgisayarlarda görünür olacak. Öngörüleri genellikle yalnızca siz görebilirsiniz, ancak diğer kişilerin takvimlerini yönetiyorsanız ve onlar “paylaşım erişimini yönet” iznini etkinleştirdiyse, onların Zaman Analizlerini de görebileceksiniz.

Çalışma alanı yöneticileri bu özelliği kapatabilecek, ancak diğer kullanıcılar bu seçeneğe sahip olmayacak. Ancak, ekranın sağındaki çubuğu kapatarak Time Insights’ı gizleyebilirsiniz.

Time Insights, belirli Google Workspace hesaplarına geliyor (ör. Business Standard, Business Plus, Enterprise Standard, Enterprise Plus, Education Plus ve Sivil Toplum Kuruluşları kullanıcıları). G Suite Basic ve Business kullanıcıları da dahil olmak üzere diğer planlara sahip kişiler tarafından kullanılamaz. Çalışma alanı yöneticileri bunu önümüzdeki birkaç hafta içinde görmelidir. Google, Time Insights’ı sırasıyla 6 ve 20 Eylül’de Hızlı Yayın alan adlarına ve Zamanlanmış Yayın alan adlarına sunacak. Kullanıma sunma, her bir alan türünde 15 gün kadar sürer.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google Takvim Yeni Toplantı Özelliklerini Tanıttı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör