Polaroid Now+ Beş Adet Lens Filtresiyle Birlikte Gelecek

blank
Polaroid Now+ Beş Adet Lens Filtresiyle Birlikte Gelecek

İçerik: Polaroid Now+ Beş Adet Lens Filtresiyle Birlikte Gelecek

Polaroid’in Now+ Beş Adet Lens Filtresiyle Birlikte Gelecek:

Polaroid, retro görünümü modern akıllı özelliklerle birleştiren ürün yelpazesine yenilerini ekliyor. Yeni Polaroid Now+, Bluetooth bağlantılı ve beş fiziksel lens filtresine sahip bir analog kameradır. Şirket ilk kez ikincisini kutudan çıkardı. Fotoğraflarınızın kontrastını doyurmak veya derinleştirmek için filtreleri kameranın merceğine takabilir veya yıldız patlaması, kırmızı skeç ve turuncu, mavi ve sarı renkler gibi yeni efektler ekleyebilirsiniz.

Bugün 150 dolara satılan yeni kamera, aslında geçen yılki Polaroid Now’ın güncellenmiş bir versiyonu. Bu sefer, daha sessiz bir görünüm için şirketin gökkuşağı rengindeki şeridini kesen yeni bir Mavi Gri renk grubu (beyaz ve siyahın yanı sıra) var. Polaroid ayrıca farklı filtreleri barındırmak için kameranın ışık sensörünü lens aşamasına entegre etti. Temel otomatik odaklama, dinamik flaş ve otomatik zamanlama işlevlerine ek olarak, snapper artık bir tripod yuvası ile birlikte geliyor.

Dahası, Polaroid yazılım tarafında iyileştirmelere yol açtı. Polaroid uygulaması artık alan derinliği ve uzun pozlamalar üzerinde daha fazla kontrol sağlamak için tasarlanan diyafram önceliği ve tripod modu gibi yeni özelliklere sahip yeni, modern bir tasarıma sahip. Ayrıca ışıkla boyama, çift pozlama ve manuel mod arasında geçiş yapabilirsiniz. Polaroid Now+ kamera, yalnızca Polaroid aracılığıyla çevrimiçi olarak kullanılabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Polaroid Now+ Beş Adet Lens Filtresiyle Birlikte Gelecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör