Samsung Galaxy Watch 4’e Resmi Bir Telsiz Uygulaması Geliyor

blank
Samsung Galaxy Watch 4'e Resmi Bir Telsiz Uygulaması Geliyor

İçerik: Samsung Galaxy Watch 4’e Resmi Bir Telsiz Uygulaması Geliyor

Samsung Galaxy Watch 4’e Resmi Bir Telsiz Uygulaması Geliyor:

Samsung, akıllı saatleri için Apple’ınkine benzer bir telsiz uygulaması başlattı ve size arama yapmak zorunda kalmadan arkadaşlarınızla sohbet etmenin bir yolunu sunuyor. Bununla birlikte, “akıllı saatler” ile, gerçekten sadece Galaxy Watch 4 ve Watch 4 Classic’i kastediyoruz – ilk kez XDA-Developers tarafından tespit edilen uygulama, yalnızca teknoloji devinin en yeni giyilebilir cihazlarıyla çalışıyor ve öncekilerin hiçbiriyle uyumlu değil.

Bu, en son Galaxy Watch’a sahip olmaları gerektiğinden, sohbet edebileceğiniz arkadaş sayısını sınırlayacaktır. Bununla birlikte, uygulamanın Google Play açıklaması “iki veya daha fazla kullanıcının” anında sohbet edebileceğini söylüyor, bu nedenle uygulamayı gecenin ortasında gizli bire bir sohbetlerin dışında kullanabilirsiniz. Tabii ki, Samsung, uygulamayı önceki giyilebilirliği için kullanıma sunmaya karar vermedikçe, Watch 4’e sahip diğer insanları tanıyorsanız.

Özelliği kullanabilmek için saatinize bağlı bir telefondan Samsung hesabınıza giriş yapmanız gerekir. Samsung ayrıca, saat bir akıllı telefona bağlıyken uygulamayı ilk kez kullanmanızı ve çalıştırmanızı önerir. Bundan sonra, sohbetiniz için kanallar oluşturabilecek, yakındaki bir arkadaşınızın saatine bağlanabilecek ve ekranın ortasındaki büyük bir mikrofon düğmesine basarak konuşabileceksiniz. Ayrıca, anti-sosyal hissettiğiniz her an bu özelliği kapatabileceksiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy Watch 4’e Resmi Bir Telsiz Uygulaması Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör