Twitch Yayıncısı DrLupo, YouTube Gaming’e Geçiyor

blank
Twitch Yayıncısı DrLupo, YouTube Gaming'e Geçiyor

İçerik: Twitch Yayıncısı DrLupo, YouTube Gaming’e Geçiyor

Twitch Yayıncısı DrLupo, YouTube Gaming’e Geçiyor:Twitch, YouTube’a rakip olmak için en popüler ve sevilen yıldızlarından birini kaybetti. Pazartesi günü, Benjamin “DrLupo” Lupo, yakın zamanda yalnızca YouTube Gaming’de yayın yapmak için bir anlaşma imzaladığını duyurdu.

Anlaşma, Lupo’nun Amazon’a ait Twitch ile o sırada yılda milyonlarca dolar değerinde olduğu bildirilen özel bir anlaşma imzalamasından yaklaşık iki yıl sonra geldi. Twitch, yayıncının platformdan ayrıldığını paylaşmasının ardından, “Size bundan sonraki her şeyde en iyisinden başka bir şey diliyoruz” dedi.

Lupo’yu temsil eden yetenek ajansı Loaded, YouTube ile yaptığı anlaşmanın ayrıntılarını paylaşmayı reddetti, ancak yayıncı The Washington Post’a artık “ömür boyu güvende” olduğunu söyledi. Ayrıca çıkışa önceden kaydedilmiş daha fazla içerik yapmayı planladığını söyledi. “Açıkçası, hala YouTube’da video oyunları oynuyor olacağım” dedi. “Ama şimdi yeni şeyler yapma şansımız var.”

Lupo, bir platformdan diğerine geçerken Twitch kanalına çektiği yaklaşık 4,5 milyon takipçiyi geride bırakıyor. YouTube Gaming’de yaklaşık 1,7 milyon takipçisi var, bu da en azından başlangıçta daha önce yaptığı sayıları çekmeyebileceğini gösteriyor. İlk akışı 31 Ağustos’ta yayınlanacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Twitch Yayıncısı DrLupo, YouTube Gaming’e Geçiyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör