Amazon, Müziğe Odaklanarak Sektöre Yatırım Yapabilir

blank
Amazon, Müziğe Odaklanarak Sektöre Yatırım Yapabilir

İçerik: Amazon, Müziğe Odaklanarak Sektöre Yatırım Yapabilir

Amazon, Müziğe Odaklanarak Sektöre Yatırım Yapabilir:

Amazon, canlı ses vagonuna atlayan bir sonraki olabilir, ancak beklediğiniz gibi olmayabilir. Axios kaynakları, Amazon’un, Clubhouse’dan çok Spotify gibi, konserler ve diğer etkinlikler de dahil olmak üzere müziğe odaklanacak bir canlı ses teklifi geliştirdiğini iddia ediyor. Şirketin podcast’leri ve talk radyoyu uzantı olarak düşündüğü bildiriliyor, ancak Amazon Music projeye öncülük edecek.

İnternet devi ayrıca Twitch’e canlı ses eklemeyi umuyor. Kaynaklar bunun nasıl ve ne zaman ulaşabileceğini söylemedi.

Amazon’dan söylentiler hakkında yorum yapmasını istedik. Amazon’un en azından canlı ses alanına sıçraması şaşırtıcı olmaz. Amazon kısa süre önce Twitch akışlarını Müzik uygulamasına entegre etti ve firmanın 2020’de podcast abonelik işi Wondery’yi satın alması, sese daha fazla dalma niyetinin sinyalini verdi. Bir de basit rekabet meselesi var. Spotify, Twitter Spaces ve Facebook’un ses odaları, Clubhouse olmasa bile bir tehdit oluşturabilir. Bu, en azından diğerleri kategoriye hakim olmadan önce Amazon’a bir dayanak sağlayacaktır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Amazon, Müziğe Odaklanarak Sektöre Yatırım Yapabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör