Apple , 2022’de Klasik Müzik Uygulamasını Başlatmayı Planlıyor

blank
Apple , 2022'de Klasik Müzik Uygulamasını Başlatmayı Planlıyor

İçerik: Apple , 2022’de Klasik Müzik Uygulamasını Başlatmayı Planlıyor

Apple , 2022’de Klasik Müzik Uygulamasını Başlatmayı Planlıyor:

Apple Pazartesi günü, klasik müzik akışı hizmeti Primephonic’i satın aldığını ve bu türe özel bir uygulama başlatacağını duyurdu.

Apple, iPhone üreticisinin müzik hizmetinin bir parçası haline geldiğini doğrulayan Avrupa merkezli Primephonic için ne kadar ödediğini açıklamadı.

Primephonic ekibi gönderide, “Klasik hakkı gerçekten alan bir akış hizmeti geliştirmeye kendimizi mecbur hissettik – bu yüzden son üç yılda yaptığımız şey bu” dedi. klasik yayın uzmanlığımızı dünya çapında milyonlarca dinleyiciye ulaştırıyoruz.”

Şirketlere göre Primephonic, 7 Eylül’de abonelere altı ay ücretsiz Apple Music kullanımı teklif edilerek çevrimdışı olacak.

Apple Music başkan yardımcısı Oliver Schusser, “Klasik müziği seviyoruz ve ona derin bir saygı duyuyoruz ve Primephonic, klasik müzik tutkunlarının hayranlarının favorisi haline geldi.” dedi. yakın gelecekte, gerçekten dünyanın en iyisi olacak özel bir klasik deneyim sunacağız.”

Şirketlere göre Apple Music, Primephonic teknolojisini gelecek yıl piyasaya sürmeyi planladığı özel bir klasik müzik uygulamasına dönüştürecek.

Primephonic’in kurucu ortağı ve CEO’su Thomas Steffens ortak bir yayında, “Primephonic’in en iyilerini Apple Music abonelerine getirmek, klasik müzik endüstrisi için muazzam bir gelişme” dedi.

“Klasik müziği ana akıma taşıyacağız ve yeni nesil müzisyenleri yeni nesil dinleyicilerle buluşturacağız.”

Satın alma, Silikon Vadisi merkezli teknoloji devi, iPhone telefonlarına ve diğer cihazlarına dijital içerik için tek ağ geçidi görevi gören App Store üzerindeki kontrolünü savunurken geldi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple , 2022’de Klasik Müzik Uygulamasını Başlatmayı Planlıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör