iPhone 13 Lansmandan Önce Apple TV’nin Bir Dizisinde Görüldü

blank
iPhone 13 Lansmandan Önce Apple TV'nin Bir Dizisinde Görüldü

İçerik: iPhone 13 Lansmandan Önce Apple TV’nin Bir Dizisinde Görüldü

iPhone 13 Lansmandan Önce Apple TV’nin Bir Dizisinde Görüldü:

iPhone 13 lansmanının hemen köşede olması bekleniyor. Ancak resmi onayından günler önce, Apple TV+ komedi dizisi Ted Lasso’nun son bölümünde görünüşte çentiksiz tasarıma sahip yeni nesil bir iPhone ortaya çıktı. Apple ürünlerini kullanan Ted Lasso’nun kadrosunu farklı bölümlerde görmek elbette olağan. Ancak bu, izleyicilerin birçoğunun iPhone 13’ten başkası olmadığını düşündüğü tuhaf bir şey bulduğu ilk seferdi. Söylentiler, şimdiye kadar yeni iPhone serisini daha küçük bir çentik tasarımıyla spekülasyon yaptı.

Apple TV+ izleyicileri, Ted Lasso’nun ikinci sezonunun “Sinyal” başlıklı altıncı bölümünde çentiksiz iPhone’u gördü. Bazı izleyiciler, çentiksiz tasarıma sahip yepyeni iPhone’u gösteren ekran görüntülerini paylaşmak için Twitter’a gitti. Bunun birkaç izleyici tarafından iPhone 13 olduğu tahmin ediliyor.

35 dakikalık bölümün birkaç noktasında iPhone ekranda köşeleri yuvarlatılmış ve çentiksiz olarak görünüyor. Ayrıca Apple’ın iOS 14’te sunduğu varsayılan kilit ekranı ile aynı arayüze sahip olduğu görülüyor.

blank

Şimdiye kadar Apple, yaklaşmakta olan donanımını açıklamak için herhangi bir eğlence programı kullanmadı. Ancak şirket, Temmuz ayında 20 Emmy adaylığı kazanan Ted Lasso da dahil olmak üzere popüler dizilerin ana karakterleri aracılığıyla amiral gemisi ürünlerini tanıtabilir.

Apple, Google ve Samsung gibi rakiplerinden farklı olarak, yeni ürünlerinin hiçbir temel özelliğini ifşa etmeyerek gizliliğini korumasıyla da tanınır. Bu nedenle, çentiksiz tasarımın sadece bazı düzenleme hatalarından kaynaklanmış olması muhtemeldir. Ted Lasso’nun Apple TV+’da bilgisayar tarafından oluşturulan görüntüleri (CGI) büyük ölçüde kullanan oyunlardan biri olduğunu da belirtmekte fayda var. Bu nedenle, çentiksiz tasarımın yalnızca bazı CGI girdilerinden kaynaklanma olasılığı yüksektir.

Son raporlara bakacak olursak, iPhone 13 serisi tam bir çentiksiz deneyim değil, daha küçük bir çentik tasarımıyla gelecek. Apple’ın gelecekte ikincisine geçme planları olabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: iPhone 13 Lansmandan Önce Apple TV’nin Bir Dizisinde Görüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör