LG UltraGear GP9 Oyun Hoparlörü Piyasaya Sürüldü

blank
LG UltraGear GP9 Oyun Hoparlörü Piyasaya Sürüldü

İçerik: LG UltraGear GP9 Oyun Hoparlörü Piyasaya Sürüldü

LG UltraGear GP9 Oyun Hoparlörü Piyasaya Sürüldü:LG UltraGear Oyun Hoparlörü GP9, şirketin UltraGear oyun donanımı serisini genişleterek tanıtıldı. Hoparlör, RGB aydınlatma ile eşleştirilmiş benzersiz bir görünüme sahiptir. LG, üç boyutlu, oyun için optimize edilmiş ses, kolay kontroller ve hem PC’ler hem de en yeni konsollarla kusursuz uyumluluk sunduğunu söylüyor. LG UltraGear Oyun Hoparlörü GP9, Hi-Res Audio sertifikalıdır ve ayrıca yerleşik bir Hi-Fi Quad DAC’ye (ES9038PRO) sahiptir. Hem kablolu hem de kablosuz olmak üzere birden fazla bağlantı seçeneği vardır.

LG UltraGear Oyun Hoparlörü GP9 teknik özellikleri
LG UltraGear Oyun Hoparlörü GP9, oyunun sesini türe göre ayarlayan, kafa ile ilgili aktarım işlevi (HRTF) algoritmasını kullanan şirketin tescilli 3D Oyun Sesi teknolojisini kullanır. Ayrıca FPS Modu, RTS Modu, yarış modu ve daha fazlasını içeren bir Oyun Türü Optimize Edici içerir.

Oyun hoparlörü ayrıca, kulaklık veya kulaklık kullanırken 7.1 sanal surround ses sağlayan DTS Headphone:X teknolojisine sahiptir. Dahili mikrofonlar, harici bir mikrofon veya kulaklık kullanmak zorunda kalmadan arkadaşlarınızla sohbet etmek için kullanılabilir. Hoparlör ayrıca arka plandaki sesleri bastırdığı söylenen bir yankı iptal algoritması ile birlikte gelir. Hoparlör, Hi-Res Audio sertifikalıdır ve yerleşik bir Hi-Fi Quad DAC’ye (ES9038PRO) sahiptir. Hi-Fi Quad DAC, bir bilgisayarda tüm potansiyeliyle kullanılabilir ve LG UltraGear Oyun Hoparlörü GP9 da ayrı bir ses kartı olarak kullanılabilir.

Oyun hoparlörü, RGB aydınlatma, Bluetooth bağlantısı ve USB Type-C dahil kablolu bağlantılar ile birlikte gelir. Şirket, LG UltraGear Oyun Hoparlörü GP9’un kompakt bir boyuta sahip olduğunu ve UtraGear monitör ayaklarının arasına düzgün bir şekilde sığabileceğini söylüyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: LG UltraGear GP9 Oyun Hoparlörü Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör