OnePlus Nord 2’ye Yeni Özellikler Geliyor

blank
OnePlus Nord 2'ye Yeni Özellikler Geliyor

İçerik: OnePlus Nord 2’ye Yeni Özellikler Geliyor

OnePlus Nord 2’ye Yeni Özellikler Geliyor:OnePlus Nord 2 ve OnePlus 7 serisi – OnePlus 7, OnePlus 7 Pro, OnePlus 7T ve OnePlus 7T Pro – yeni özellikler ve iyileştirmeler getiren yeni OxygenOS güncellemeleri alıyor. OnePlus Nord 2’nin güç tüketimini azaltmak için mobil oyunlar için optimizasyonlar aldığı bildiriliyor. OnePlus 7 serisi, Snapchat tarafından ortaklaşa tasarlanan bir Bitmoji her zaman açık ekran (AOD) alıyor. Tüm akıllı telefonlar, kademeli bir sunum programında tüm uygun kullanıcılara ulaşması beklenen güncellemelerle birlikte Ağustos 2021 Android güvenlik düzeltme ekini de alıyor.

OnePlus Nord 2, OnePlus 7, OnePlus 7 Pro, OnePlus 7T ve OnePlus 7T Pro güncellemeleri ilk olarak XDA Developers tarafından bildirildi.

OnePlus Nord 2’nin OxygenOS 11.3.A.10 güncellemesinin sistem kararlılığı iyileştirmeleri getirdiği, yüz kilidi açma ile ilgili bir sorunu düzelttiği ve Kamera uygulamasını iyileştirdiği bildiriliyor. Ayrıca PUBG ve diğer mobil oyunlar için pil optimizasyonları getiriyor.

OnePlus 7 serisinde OnePlus, Snapchat yardımıyla Bitmoji AOD’yi tanıttı. Kullanıcılar artık Bitmoji avatarlarını AOD’lerine ekleyebilecekler. Avatar, kullanıcıların etkinliğine ve çevrelerine göre güncellenmeye devam edecektir. Etkinleştirmek için Ayarlar > Özelleştirme > Ortam ekranında saat > Bitmoji’ye gidin. Kullanıcılar artık AOD’lerinin ekran görüntülerini de alabilecekler.

Ayrıca, OnePlus 7 serisi gelişmiş NFC kararlılığı elde ediyor. 2019’daki dört akıllı telefon, güncellemeyle birlikte OnePlus Store uygulamasını da alıyor. Özellikle, yeni eklenen uygulama, kullanıcılar isterse kaldırılabilir.

Bu OnePlus akıllı telefonlar için güncellemeler, Ağustos 2021 Android güvenlik düzeltme ekiyle birlikte gelir. OnePlus Nord 2 için güncellemenin boyutu 245MB iken, OnePlus 7 serisi için OxygenOS 11.0.3.1 güncellemesinin boyutu 2.663MB’dir. Kullanıcılara, güçlü bir Wi-Fi bağlantısına bağlıyken ve şarj olurken akıllı telefonlarını güncellemeleri önerilir. Güncellemeyi manuel olarak kontrol etmek için Ayarlar > Sistem > Sistem güncellemelerine gidin.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: OnePlus Nord 2’ye Yeni Özellikler Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör