Realme GT Neo Oyun Telefonunun Özellikleri Sızdırıldı

blank
Realme GT Neo Oyun Telefonunun Özellikleri Sızdırıldı

İçerik: Realme GT Neo Oyun Telefonunun Özellikleri Sızdırıldı

Realme GT Neo Oyun Telefonunun Özellikleri Sızdırıldı:

Realme GT Neo Gaming’in geliştirme aşamasında olduğu ve yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bir ipucu, fiyatlandırmasını, temel özelliklerini ve tasarım ayrıntılarını sızdırdı. Realme GT Neo Gaming, bu yıl Mart ayında piyasaya sürülen Realme GT Neo’nun bir dalı olabilir. Bu model MediaTek Dimensity 1200 SoC ile tanıtıldı, Realme GT Neo Gaming varyantının ise Qualcomm Snapdragon 870 SoC tarafından desteklenmesi bekleniyor. Realme kısa süre önce, Mayıs ayında yeni bir renk seçeneği de dahil olmak üzere standart Realme GT Neo üzerinde bazı yükseltmelerle GT Neo Flash Edition’ı tanıttı.

Tipster Rudhra Nandu, Realme GT Neo Gaming akıllı telefon hakkında önemli ayrıntıları tweetledi. Tipster, telefonun yakında küresel pazarda iki yapılandırmada piyasaya sürüleceğini iddia ediyor – 8GB RAM + 128GB depolama ve 12GB RAM + 256GB depolama seçenekleri. 8 GB RAM + 128 GB depolama modelinin 499 ABD Doları, 12 GB RAM + 256 GB depolama seçeneğinin ise 599 ABD Doları olarak fiyatlandırılacağı söyleniyor.Tipster ayrıca söylentili Realme GT Neo Gaming’in temel özelliklerini sızdırdı ve telefonun Qualcomm Snapdragon 870 SoC tarafından desteklenmesi bekleniyor. 64 megapiksel ana kamera ile arkada üçlü kamera kurulumuna sahip olması bekleniyor.

Telefonun, ekstra omuz düğmelerine ve daha yüksek yenileme hızına işaret eden bir oyun tasarımına sahip olması muhtemel. Tweete eklenen render, iddiaya göre Realme GT Neo Gaming’in arka panel tasarımını gösteriyor ve Realme GT Neo ve hatta Realme GT Neo Flash Edition’dan tamamen farklı bir kamera modülü tasarımına sahip olduğu görülüyor. Dikdörtgen şekilli bir modülün içinde alt alta oturan iki büyük sensör ve yan tarafta oturan küçük bir sensör vardır. Arka panel de degrade tonlarla benzersiz bir tasarıma sahip gibi görünüyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme GT Neo Oyun Telefonunun Özellikleri Sızdırıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör