Samsung Galaxy A52 5G Yeni Bir Güncelleme Aldı

blank
Samsung Galaxy A52 5G Yeni Bir Güncelleme Aldı

İçerik: Samsung Galaxy A52 5G Yeni Bir Güncelleme Aldı

Samsung Galaxy A52 5G Yeni Bir Güncelleme Aldı:

Samsung Galaxy A52 5G’nin One UI 3.1.1 tabanlı yeni bir güncelleme aldığı bildiriliyor. En son One UI güncellemesi, Ağustos 2021 Android güvenlik düzeltme ekiyle birlikte gelir. Güncellemenin yeni özellikler ve bazı iyileştirmelerle geleceği söyleniyor. Bu ayın başlarında Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 ile birlikte bir UI 3.1.1 piyasaya sürüldü. Samsung Galaxy A52 5G Mart ayında piyasaya sürüldü ve 8 GB’a kadar RAM ile eşleştirilmiş Qualcomm Snapdragon 750G SoC tarafından destekleniyor.

Samsung Galaxy A52 5G güncelleme
Samsung Galaxy A52 5G için güncelleme ilk olarak SamMobile tarafından bildirildi. Yayına göre Samsung, sürüm numarasını yükseltmeden telefon için One UI 3.1.1 tabanlı yeni bir güncelleme yayınladı. Ancak, yeni güncelleme yeni bir tweak ile tanımlanabilir. Akıllı telefon, Hızlı Ayarlar menüsünde Uyku Vakti Modu geçişi alıyor. Ek olarak, Samsung Galaxy A52 5G, rapora göre geliştirilmiş animasyonlar aldığı bildirilen güncellenmiş bir Hava Durumu uygulamasına da sahip.

Samsung Galaxy A52 5G’nin güncellemeyle birlikte Ağustos 2021 Android güvenlik yamasını da aldığı bildiriliyor. Firmware sürümünün A526BXXU1AUH5 olduğu ve 763.01MB boyutunda olduğu söyleniyor. Kullanıcılara, akıllı telefonlarını güçlü Wi-Fi bağlantısına sahipken ve şarj olurken güncellemeleri önerilir. Güncelleme otomatik olarak kablosuz olarak ulaşmalıdır. Güncellemeyi manuel olarak kontrol etmek için Ayarlar > Yazılım güncelleme > İndir ve kur’a gidin.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy A52 5G Yeni Bir Güncelleme Aldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör