Yeni NBA 2K22 Bir Çok Geliştirme İçeriyor

blank
Yeni NBA 2K22 Bir Çok Geliştirme İçeriyor

İçerik: Yeni NBA 2K22 Bir Çok Geliştirme İçeriyor

Yeni NBA 2K22 Bir Çok Geliştirme İçeriyor:NBA 2K22’nin 10 Eylül çıkış tarihi hızla yaklaşırken, 2K oyunun PlayStation 5 ve Xbox Series X/S versiyonuna ilk bakışını paylaştı. Yayıncı buna bir oyun gösterimi diyor, ancak çoğunlukla geliştirici Visual Concepts’in Sony ve Microsoft’un yeni donanımıyla ne yapmayı başardığının bir vitrini. Neyse ki stüdyo, oyuncuların gelecek ay oyunu alırken sabırsızlıkla bekleyebilecekleri bazı oyun geliştirmelerini detaylandıran yeni bir Mahkeme Raporu da yayınladı.

Başlamak için, Visual Concepts, şut yarışmasını ve engelleme sistemlerini tamamen yeniden oluşturduğunu ve oyunun savunma rotasyonlarını nasıl ele aldığı konusunda önemli bir güncelleme yaptığını söylüyor. Bir oyuncuyu sahaya taşımak söz konusu olduğunda, stüdyo yaratıcı şekillerde yeni kombinasyonlar oluşturmanıza olanak sağlayacak daha sıkı kontroller vaat ediyor.

Ancak en önemli değişikliklerden bazıları, oyunun çekimleri nasıl ele aldığına geliyor gibi görünüyor. NBA 2K22, kontrol ettiğiniz oyuncunun yeteneklerine ve atışlarının çekişmeli olup olmamasına bağlı olarak dinamik olarak değişen yeni bir şut ölçere sahip olacak. Visual Concepts’e göre NBA 2K22, Shot IQ’ya daha fazla vurgu yapacak. Açık bir takım arkadaşı bulmaya ve akıllı bir atış yapmaya zaman ayırırsanız daha başarılı olursunuz. Sepete atmayı seven oyuncular için, smaç repertuarlarını kişiselleştirmenize izin verecek yeni bir smaç stili yaratıcısı var.

Bu iyileştirmelerin dışında, kadın basketbolunun hayranları, çok daha iyileştirilmiş WNBA modunu dört gözle bekleyebilirler. Her şey söylendi, NBA 2K’nın ikinci PS5 ve Xbox Series X gezisi iyi olacak gibi görünüyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni NBA 2K22 Bir Çok Geliştirme İçeriyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör