Apple Watch Üretimi Karmaşık Tasarım Nedeniyle Ertelendi

blank
Apple Watch Üretimi Karmaşık Tasarım Nedeniyle Ertelendi

İçerik: Apple Watch Üretimi Karmaşık Tasarım Nedeniyle Ertelendi

Apple Watch Üretimi Karmaşık Tasarım Nedeniyle Ertelendi:

Nikkei’nin Salı günü bildirdiğine göre, Apple’ın en son akıllı saat üretimi, karmaşık tasarımı nedeniyle ertelendi.

Raporda, Apple Watch üreticilerinin geçen hafta küçük ölçekli üretime başladıkları, ancak tatmin edici üretim performansına ulaşmakta zorlandıkları belirtildi.

Rapora göre, iPhone üreticisi ve tedarikçileri sorunları çözmeye ve tasarımları seri üretime geçmeden önce onaylamaya çalıştıkları için akıllı saatin üretimi geçici olarak askıya alındı.

Raporda, şirketin önümüzdeki haftalarda en yeni iPhone modelleriyle birlikte akıllı saati piyasaya sürmesi planlanıyordu, ancak ortaya çıkan zorlukların teslimat planlarını etkileyebileceği belirtildi.

Apple yorum yapmaktan kaçındı.

Yakın tarihli bir Counterpoint raporuna göre, Apple Watch, 2021’in ikinci çeyreğinde küresel akıllı saat gönderileri açısından liderliğini sürdürdü ve aktif kullanıcı tabanı şimdi 100 milyonu aştı.Counterpoint, Apple’ın gönderiler açısından liderliğini sürdürdüğünü, ancak pazarının pay geçen yılın aynı çeyreğinde bildirilen yüzde 30,1’den ikinci çeyrekte yüzde 28’e geriledi. Düşüşün arkasında olduğu söylenen temel nedenlerden biri, son birkaç ayda Çinli ve Hintli markaların yarattığı “yoğunlaşan rekabet”ti.

Pazar payındaki hafif düşüşe rağmen, Apple Watch kullanıcı tabanını ilk kez 100 milyonun üzerine çıkarmayı başardı. Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE’nin ikinci çeyrekte dünya çapında en çok satan akıllı saatler olduğu ve bunu Samsung Galaxy Watch Active 2, Apple Watch Series 3 ve Imoo Z6-4G izlediği bildirildi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple Watch Üretimi Karmaşık Tasarım Nedeniyle Ertelendi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör