Bose QuietComfort 45 Kulaklık Piyasaya Sürüldü

blank
Bose QuietComfort 45 Kulaklık Piyasaya Sürüldü

İçerik: Bose QuietComfort 45 Kulaklık Piyasaya Sürüldü

Bose QuietComfort 45 Kulaklık Piyasaya Sürüldü:Bose QuietComfort 45 kulaklıklar, Akustik Gürültü Önleme, Farkındalık Modu ve daha net arama kalitesi için gürültü reddetme algoritması gibi özelliklerle piyasaya sürüldü. Kablosuz kulaklıklar, daha uzun menzilli kablosuz bağlantı için Bluetooth v5.1’i destekler ve 24 saate kadar pil ömrü sunar. Akustik Gürültü Engelleme teknolojisi, dış gürültüyü sürekli ölçmek, karşılaştırmak ve tepki vermek için kulaklıkların içine gizlenmiş küçük mikrofonlardan yararlanır. Aware Modu, çevreden bir miktar gürültünün sızmasını sağlar. Bose QuietComfort 45, sentetik deriden yapılmış kulaklık yastıkları ve düşmelere karşı korumak ve şeklini korumak için cam dolgulu naylondan yapılmış kafa bandı ile hafif bir tasarıma sahiptir.

Bose QuietComfort 45 kulaklık özellikleri
Bose QuietComfort 45 kulaklıklar yaklaşık 445 gram ağırlığındadır ve 30 metreye kadar kablosuz bağlantı aralığı sunan Bluetooth v5.1 desteği ile birlikte gelir. Kafa bandı, düşmelere karşı koruma için cam dolgulu naylondan yapılmıştır ve her bir pivot noktasında dayanıklılık için dökme metal bir menteşe bulunur. Kulaklık başlıkları sentetik deriden yapılmıştır. Bose QuietComfort 45, dış gürültüyü akıllıca iptal etmek için Akustik Gürültü Engelleme teknolojisini destekler. Kullanıcılar iki gürültü engelleme modu arasından seçim yapabilir: Sessiz Mod ve Farkındalık Modu. Sessiz Modu, tam gürültü engelleme sunarken, Aware Modu harici mikrofonları açar ve ortam seslerini kulaklıklara besleyerek arabalar ve acil durum araçları gibi çevreden gelen seslerin farkındalığını sağlar. Buna karşılık, Bose Noise Cancelling 700 kablosuz kulaklık, 11 seviyeli gürültü engelleme ile daha fazla kişiselleştirme sunuyor.

Bose QuietComfort 45 kulaklıklar, tek bir şarjla 24 saate kadar pil ömrü sunabilir. Cihazı tamamen açması yaklaşık 2,5 saat süren bir USB Type-C şarj bağlantı noktası ile birlikte gelir ve şirket, 15 dakikalık hızlı bir şarjın 2,5 saate kadar oynatma sunduğunu söylüyor. Bose ayrıca kablolu modda dinlemek için bir ses kablosu da sunar. Bose QuietComfort 45 kulaklıklar, yüksek kaliteli ses üretmek için TriPort akustik mimarisi ve Hacim açısından optimize edilmiş Aktif EQ ile birlikte gelir. TriPort tasarımı, derinlik ve dolgunluk eklemek için kulaklık başlıklarını açar ve Hacim açısından optimize edilmiş Aktif EQ, baştan sona aynı yüksek kaliteli performansı korumak için yüksekleri ve alçakları artırır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Bose QuietComfort 45 Kulaklık Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör