Facebook Fantezi Sporları ve Popüler Kültür Oyunları Sunuyor

blank
Facebook Fantezi Sporları ve Popüler Kültür Oyunları Sunuyor

İçerik: Facebook Fantezi Sporları ve Popüler Kültür Oyunları Sunuyor

Facebook Fantezi Sporları ve Popüler Kültür Oyunları Sunuyor. Facebook, tahmine dayalı oyunlar trendine dahil olmak istiyor. Sosyal medya devi, ABD ve Kanada’da “ücretsiz, basit” spor ve pop kültürü tahmin başlıklarıyla bir Fantezi Oyunları özelliği başlattı. Fantezi spor teklifleri, maçlar, en iyi oyuncular ve diğer istatistikler için kazananları tahmin etmenizi sağlar.

Örneğin MLB Home Run Picks, belirli bir günde en çok ev sahibi koşuya sahip takımı tahmin etmenizi isterken, La Liga Galibiyet Serisi, İspanyol futbol ligindeki günlük galibiyetleri mümkün olduğunca uzun süre tahmin etmeniz için size meydan okuyor.

Survivor ve The Bachelorette gibi realite dizilerinde de kazananları tahmin edebilirsiniz. Facebook örnek vermese de, diğer popüler kültür oyunlarının vaatleri var.

Fantezi Oyunlar şu anda Facebook’un Android ve iOS uygulamaları aracılığıyla kullanılabilir. Bunları hem yer imleri menüsünde hem de Haber Kaynağındaki bildirimlerde bulabilirsiniz.

Facebook, DraftKings ve FanDuel gibi para karşılığı fantezi oyun hizmetleriyle doğrudan rekabetle açıkça ilgilenmiyor, en azından şu anda. Ancak, sosyal ağın Fantasy Games’i başlatması için hala birçok teşvik var.

Bu özellik, reklam gelirinizi ve Facebook ile genel etkileşiminizi artırarak geri gelmenizi sağlayabilir. Ayrıca gelecekte ücretli fantezi oyunlarına da kapı açıyor. Yine de, fantezi sporlarının cazibesine kapıldıysanız, ancak gerçek para harcamak istemiyorsanız, bu noktaya gelebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Facebook Fantezi Sporları ve Popüler Kültür Oyunları Sunuyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör