Nokia G50 Render’ın Fiyatı ve Özellikleri Sızdı

blank
Nokia G50 Render'ın Fiyatı ve Özellikleri Sızdı

İçerik: Nokia G50 Render’ın Fiyatı ve Özellikleri Sızdı

Nokia G50 Render’ın Fiyatı ve Özellikleri Sızdı. Nokia G50 HMD Global’in yakında çıkacak olan akıllı telefonu Nokia G50’nin yeni görüntüleri sızdırıldı. Telefonun temel özellikleri de fiyatla birlikte sızdırıldı. Nokia G50, arka panelin üst orta kısmında yer alan dairesel şekilli bir kamera modülüne sahip olacak ve muhtemelen yana monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısına sahip olacak. Telefonun Qualcomm Snapdragon 480 SoC tarafından desteklendiği bildiriliyor ve su damlası tarzı çentikli 6.38 inç LCD ekrana sahip olabilir.

Alman medya şirketi WinFuture, söylentilere göre piyasaya sürülmeden önce Nokia G50’nin resmi görünümlü görüntülerini sızdırdı. Telefon, ince yan çerçevelere ve altta belirgin bir çeneye sahip su damlası tarzı çentikli bir ön ekran paneline sahip olacak. Telefon, üçlü arka kamera ve bir flaş barındıran dairesel bir kamera modülüne sahip. Nokia logosunun arka kısımda ve ekran çenesinde de kabartmalı olduğu görülüyor. Ses ve güç düğmeleri, güç düğmesinin içine entegre olduğu görülen parmak izi tarayıcı ile sağ sırtta bulunur. Rapor, Nokia G50’nin Midnight Sun ve Blue renk seçenekleriyle gelebileceğini söylüyor.

Nokia C20 Plus Çift Arka Kamera, 2 Günlük Pil Ömrü ile Şimdi Piyasaya çıktı.
Nokia G50’nin kasasının plastik olduğu ve telefonun su damlası tarzı çentikli 6.38 inç HD+ (720×1.560 piksel) LCD ekrana sahip olması bekleniyor. Qualcomm Snapdragon 480 5G sekiz çekirdekli SoC tarafından destekleniyor ve fiyatının 230 EUR olduğu bildiriliyor.

Nokia G20 İncelemesi: Android One ile Çok Basit Bir Bütçe Akıllı Telefon Nokia G50, Finlandiyalı şirket tarafından yanlışlıkla Instagram üzerinden sızdırıldı. Gönderi, yayınlandıktan kısa bir süre sonra kaldırıldı, ancak ekran görüntüleri çevrimiçi olmayı başardı. WinFuture tarafından sızdırılan görseller, Instagram gönderisi tarafından sızdırılan tasarımın tamamen aynısını gösteriyor. Gönderi ayrıca, telefonun üçlü arka kamera kurulumunda 5G bağlantısı ve 48 megapiksel birincil sensör sunacağını doğruladı. Geçmişteki sızıntılar ayrıca Nokia G50’nin Android 11’de çalışabileceğini gösteriyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Nokia G50 Render’ın Fiyatı ve Özellikleri Sızdı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör