‘Seinfeld’ 1 Ekim’den İtibaren Netflix’te Yayınlanacak

blank
'Seinfeld' 1 Ekim'den İtibaren Netflix'te Yayınlanacak

İçerik: ‘Seinfeld’ 1 Ekim’den İtibaren Netflix’te Yayınlanacak

‘Seinfeld’ 1 Ekim’den İtibaren Netflix’te Yayınlanacak. İki yıl sürdü, ancak Netflix sonunda Seinfeld’i yayınlamaya hazır. Variety, Netflix’in şovu 1 Ekim’de hiçbir şeyle ilgili olarak yayınlayacağını bildiriyor.

Dokuz sezon ve 180 bölümün tamamı mevcut olacak, böylece baştan başlayabilir veya Elaine’in şüpheli dansı veya Jerry’nin bir kadının adını hatırlama arayışı gibi unutulmaz anlara atlayabilirsiniz.

Netflix, 2019’da Seinfeld’i yayınlama haklarını (sadece beş yıllığına da olsa) satın aldı ve diziyi 2021’de erişim vaadiyle Hulu’dan uzaklaştırdı.

Ancak, nihai zamanlama harika değildi – dizi bu Haziran’da Hulu’dan kayboldu ve ayrıldı Festivus hayranları tüm yaz boyunca arafta. Sözleşme şartları bir rol oynamış olsa da, bu boşluğu neyin tetiklediği hala net değil.

Her iki durumda da anlaşma Netflix için önemli olabilir. Servis, Friends ve The Office dahil olmak üzere son yıllarda rakiplerine karşı çok sayıda “konforlu yemek” şovunu kaybetti. Seinfeld pek çok yeni abonelik almayabilir, ancak insanların bulaşık yıkarken veya ödevlerini bitirirken arka planda yayınlanacak bir şov ararken gemiden atlamalarını engelleyebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: ‘Seinfeld’ 1 Ekim’den İtibaren Netflix’te Yayınlanacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Amazon, Aşı Olmuş Çalışanlarını Maskesiz Çalıştıracak

Amazon, Aşı Olmuş Çalışanlarını Maskesiz Çalıştıracak. The Wall Street Journal, COVID-19’a karşı aşılanan Amazon depo …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör