Twitter, Süper Takip Aboneliklerini Açıyor

blank
Twitter, Süper Takip Aboneliklerini Açıyor

İçerik: Twitter, Süper Takip Aboneliklerini Açıyor

Twitter, Süper Takip Aboneliklerini Açıyor:

Twitter, içerik oluşturucuların özel içerik için takipçilerinden ücret almalarına olanak tanıyan yeni abonelik özelliği olan “Süper Takipler”i nihayet değiştiriyor. Bugünden itibaren şirket, önümüzdeki haftalarda diziyi genişletmeyi planlayan “küçük bir içerik oluşturucu grubuna” bu özelliği sunuyor (Twitter, Haziran ayından bu yana Süper Takipler için başvuru alıyor).

Şimdilik, içerik oluşturucular “yalnızca abonelere özel” tweet’lere erişmek için aylık 2,99 ABD Doları, 4,99 ABD Doları veya 9,99 ABD Doları olarak ayarlayabilir. Twitter, sonunda Spaces ve haber bültenleri gibi diğer özellikleri dahil edeceğini söylüyor. Ancak o zamana kadar özellik esasen tweetler için ödeme yapıyor, bu da şirketin neden sadece birkaç kişiyle denemeye çalıştığını açıklayabilir.

Tabii ki, özellikle bu konulardan biriyle ilgileniyorsanız veya yalnızca özel bir hayransanız, abonelik satın almanın iyi bir tarafı vardır. Daha küçük ve biraz daha özel bir forumda içerik oluşturucularla etkileşime girebileceksiniz. Bu, örneğin kişiselleştirilmiş cilt bakımı önerileri almayı umuyorsanız faydalı olabilir. Öte yandan, hayranlardan ücretsiz olarak almaya alıştıkları türde içerik için ödeme yapmalarını istemek zor bir satış olabilir.

Super Follows, Twitter’ın platformunu içerik oluşturucular için bir hedef olarak yeniden şekillendirme stratejisinin bir parçasıdır. Aboneliklerin dışında şirket, içerik oluşturucuların Spaces’ta sesli sohbetler için bilet satmasına izin vermeyi de deniyor. Twitter ayrıca bir haber bülteni platformu üzerinde çalışıyor – bu yılın başlarında Revue’yi satın aldı – ve uygulamasında bahşiş özellikleri açtı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Twitter, Süper Takip Aboneliklerini Açıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör