Vivo X70 Pro+ 50 Megapiksel Birincil Sensörle Geliyor

blank
Vivo X70 Pro+ 50 Megapiksel Birincil Sensörle Geliyor

İçerik: Vivo X70 Pro+ 50 Megapiksel Birincil Sensörle Geliyor

Vivo X70 Pro+ 50 Megapiksel Birincil Sensörle Geliyor:

Vivo tarafından paylaşılan resmi teaserın ardından Vivo X70 Pro+ kamera detayları sızdırıldı. Vivo X70 serisinin Vivo X70, Vivo X70 Pro ve Vivo X70 Pro+ olmak üzere üç telefon içermesi bekleniyor. Seri, geçen yıl Aralık ayından itibaren Vivo X60 serisinin halefi olarak 9 Eylül’de piyasaya sürülecek. Ek olarak, Pro+ varyantının Geekbench’te bazı spesifikasyonlara işaret ettiği iddia edildi. Vivo X60 ve Vivo X60 Pro için renk seçenekleri de piyasaya sürülmeden önce açıklandı.

Vivo kısa süre önce Vivo X70 serisi akıllı telefonların 9 Eylül’de piyasaya sürüleceğini doğruladı. Pro+ modelinin bir deri sırt çeşidine sahip olduğu ve Zeiss ile ortaklaşa geliştirilen dörtlü bir arka kamera kurulumuna sahip olduğu söylendi. Şimdi, Panda takma adıyla bilinen bir tahminci Kel/Kel Panda’dır (tercüme edilmiştir), Vivo X70 Pro+ için Weibo’da kamera kurulumunun ayrıntılarını paylaştı.

Vivo X70 Pro+’nın, ultra geniş açılı lense sahip 48 megapiksel Sony IMX598 sensörle eşleştirilmiş, optik görüntü sabitleme (OIS) özellikli 50 megapiksel Samsung GN1 birincil sensöre sahip olduğu söyleniyor. Ayrıca OIS’li 12 megapiksel Sony IMX663 portre sensörü ve OIS’nin yanı sıra 5x optik zoom ve 60x dijital zoom özelliğine sahip 8 megapiksel periskop lens olduğu söyleniyor.

Ayrıca, Geekbench’te V2145A model numarasına sahip bir Vivo telefon tespit edildi ve bunun Vivo X70 Pro+ olduğu söyleniyor. 12GB RAM ve Snapdragon 888 SoC ile listelenmiştir. Telefon tek çekirdekte 1.156 ve çoklu puan testinde 3.460 puan aldı.

Geek Technology Man (tercüme edilmiş) takma adlı bir başka bahşişçi, Weibo’da Vanilya Vivo X70 ve Vivo X70 Pro’nun siyah, turuncu ve monolog ve nebula adı verilen diğer iki renkte geleceğini paylaştı. Vivo X70 Pro+ ise siyah, mavi pigment ve portakal kabuğu renkleriyle geliyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Vivo X70 Pro+ 50 Megapiksel Birincil Sensörle Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör