Yeni Opel Astra 2022’nin İlk Yarısında Türkiye’de Tanıtılacak

blank
Yeni Opel Astra 2022'nin İlk Yarısında Türkiye'de Tanıtılacak

İçerik: Yeni Opel Astra 2022’nin İlk Yarısında Türkiye’de Tanıtılacak

Yeni Opel Astra 2022’nin İlk Yarısında Türkiye’de Tanıtılacak:

Alman otomobil devi Opel, Astra’nın altıncı neslinin global basın lansmanını 180 gazetecinin katılımıyla ve 500’den fazla gazetecinin canlı yayınla birbirine bağlandığı karma bir toplantıyla gerçekleştirdi. Yeni CEO Uwe Hochgeschurtz’un şirketteki ilk iş gününde tanıtılan yeni Opel Astra, Liverpool Spor Kulübü’nün ünlü yöneticisi Jürgen Klopp’un da katıldığı renkli bir etkinlikte “Yeni bir yıldırım doğuyor” sloganıyla boy gösterdi. Rüsselsheim’da tasarlanan, geliştirilen ve üretilen 6. nesil Opel Astra’nın 2022’nin ilk yarısında Türkiye’de satışa sunulması planlanıyor.

Opel’in kompakt sınıf temsilcisi, 1991’deki ilk üretiminden bu yana 30 yılı geride bırakan ve toplamda 15 milyonun üzerinde satış gerçekleştiren Astra, baştan aşağı yenilendi. Opel, Astra’nın yeni altıncı neslini, Opel’in yeni CEO’su Uwe Hochgeschurtz ve Liverpool Spor Kulübü’nün ünlü yöneticisi Jürgen Klopp’un katılımıyla Rüsselsheim’da muhteşem bir etkinlikte tanıttı. Opel CEO’su Uwe Hochgeschurtz, Rüsselsheim’daki dünya sunumunda şu yorumu yaptı: “Mükemmel bir otomobil. Yeni Astra, Opel’in kompakt sınıf tarihinde heyecan verici yeni bir sayfa açacak.

Aynı modeli ilk kez hem akülü elektrikli hem de şarj edilebilir hibrit olarak sunacağız. “Yeni Astra ve Astra-e’nin iyi bir izlenim bırakacağından ve markaya birçok yeni müşteri çekeceğinden eminim.” Opel marka elçisi Jürgen Klopp şunları söyledi: “Kamufle edilmiş bir Astra Plug-in Hybrid kullanma şansım oldu. Gerçekten etkileyici. Sessiz ama güçlü. Yol tutuşu neredeyse bir spor araba gibidir.

Ayrıca tasarımı iddialı, yenilikçi ve yaratıcıdır. Tebrikler Opel!” bir açıklama yaptı. Şimşek logolu markanın en çok satan modeli ilk kez elektriklendi. Şarj edilebilir hibrit motorla satışa sunulacak olan yeni nesil Opel Astra modelinin tamamen pilli versiyonu olan Opel Astra-e, 2023 yılında satışa sunulacak. Yeni Opel Astra ayrıca yüksek verimli benzinli ve dizel motora sahip. seçenekler.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Opel Astra 2022’nin İlk Yarısında Türkiye’de Tanıtılacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör