Yeni RED 120FPS RAW Video Çeken Yeni Bir Sensöre Sahip

blank
Yeni RED 120FPS RAW Video Çeken Yeni Bir Sensöre Sahip

İçerik: Yeni RED 120FPS RAW Video Çeken Yeni Bir Sensöre Sahip

Yeni RED 120FPS RAW Video Çeken Yeni Bir Sensöre Sahip:

RED, 8K video kaydının ön saflarında kalmaya kararlı ve en yeni profesyonel kamerası bunun kanıtı olabilir. DPReview, RED’in DSMC3 serisindeki ilk kamerası olan V-Raptor ST’yi piyasaya sürdüğünü belirtiyor. Gövde Komodo’dan sadece biraz daha büyük, ancak 17 adımlık geniş bir dinamik aralık ve diğer tüm RED kameralardan iki kat daha hızlı “sinema kalitesinde” tarama süreleri sunan yepyeni, 35,4 megapiksel VV tam çerçeve sensörüne sahip. .

Hız için kaliteden de ödün vermeniz gerekmeyebilir. V-Raptor ST, saniyede 8K ve 120 kare hızında 16 bit REDCODE RAW video çekebilir ve ağır çekim çekimler yapıyorsanız, 2K’da saniyede 600 kareye kadar yükseltebilirsiniz. RED, 4K’nın üzerinde “her zaman teslim edebileceğinizi” (bazı durumlarda kesinlikle istifa etmeniz gerektiğini) iddia ederek işleri uzatıyor olsa da, yapım ekibiniz bir Monstro 8K’ya 60.000$’a yakın harcamışsa, biraz pişmanlık hissedebilirsiniz. ‘sadece’ 60FPS’yi tam çözünürlükte yönetir.

Yeni kamera diğer yaratık konforlarını içeriyor. Yan taraftaki özel kullanıcı ekranı, asistanların ayarları değiştirmesine ve ön ayarları kaydetmesine yardımcı olur ve gelişmiş soğutma (60 mm’lik sessiz bir fan dahil) daha zorlu koşullarda çalışmanıza yardımcı olur.

İki adet 12G-SDI çıkışı, dokuz pimli EXT (ara kutuları için), USB-C ve bir monitör için zorunlu pogo pimli konektör dahil olmak üzere çok çeşitli bağlantı noktalarına erişebileceksiniz. Yandaki ODU çıkışı, XLR veya 3,5 mm sese ayrılabilir. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, hızlı depolama isteyeceksiniz — RED, R3D ve ProRes’i 800 MB/sn’ye kadar kaydedebilen uyumlu CFexpress 2.0 Tip B kartlarını destekler.

Fiyat tam olarak profesyonel film yapımcısı bölgesinde. Gövde tek başına 24.500$’a satılıyor ve muhtemelen 7 inç dokunmatik ekran, RED 660GB CFexpress kart (artı eşleşen kart okuyucu) ve bir çift kart okuyucu gibi kullanışlı eklentiler içeren bir “Başlangıç ​​Paketi”ne 29.580$ harcamak isteyeceksiniz. piller. RED ekosisteminde yeniyseniz ihtiyaç duyabileceğiniz RF montajlı lensler ve adaptörler buna dahil değildir. Bununla birlikte, geçimini sağlamak için düzenli olarak 8K video çeken türden biriyseniz, ileri teknoloji video ekipmanı arıyorsanız, bu bir pazarlık olabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni RED 120FPS RAW Video Çeken Yeni Bir Sensöre Sahip

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör