Birçok Final Fantasy Oyunu PlayStation Now’a Geliyor

blank
Birçok Final Fantasy Oyunu PlayStation Now'a Geliyor

İçerik: Birçok Final Fantasy Oyunu PlayStation Now’a Geliyor

Birçok Final Fantasy Oyunu PlayStation Now’a Geliyor:

Tüm oynayabileceğiniz bir hizmete abone olursanız, Final Fantasy düzeltmenizi almak yakında çok daha kolay olacak. Hem PlayStation Now hem de Xbox Game Pass, önümüzdeki aylarda çoğu PS Now için olmak üzere RPG serisinden birkaç oyun ekliyor. Final Fantasy XIII ilk kez piyasaya çıktı ve şimdi konsol ve PC için Xbox Game Pass’ta mevcut – ilk kez mevcut konsollarda mevcut. Bununla birlikte, 7 Eylül’den itibaren PS Now’da efsanevi Final Fantasy VII’yi (orijinal, yeniden yapım değil) de oynayabileceksiniz.

Geri kalanlar, PS Now’ın bir süredir mevcut oldukları Xbox Game Pass’i yakalamasına yardımcı olacak oyunlar. Final Fantasy VIII Remastered, 5 Ekim’de Sony’nin hizmetine girerken, IX (muhtemelen PS1’in perde çağrısı) 2 Kasım’da piyasaya çıkıyor. X ve X-2’nin remaster’ları 7 Aralık’ta ortaya çıkarken, Final Fantasy XII: The Zodiac Age 4 Ocak’a kadar beklemek zorunda kalacak.

Bir tamamlayıcı iseniz (VI ve önceki sürümleri görmezsiniz) bu genişleme sizi tatmin etmeyecek ve muhtemelen sizi tek başına abone olmaya ikna etmeyecektir. Yine de önemli bir faktör olabilir. Gençliğinizin Final Fantasy oyunlarını modern bir sistemde yeniden yaşayabilir ve aynı zamanda oldukça yeni oyunlara erişim elde edebilirsiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Birçok Final Fantasy Oyunu PlayStation Now’a Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft, Xbox Geliştirme Kitlerini Kullanmak Zorunda Kaldı

Microsoft, Xbox Geliştirme Kitlerini Kullanmak Zorunda Kaldı. Microsoft bile devam eden Xbox kıtlığının acısını hissediyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör