Fortnite 12 Eylül’de Büyük Bir Sezon Sonu Etkinliğine Yapacak

blank
Fortnite 12 Eylül'de Büyük Bir Sezon Sonu Etkinliğine Yapacak

İçerik: Fortnite 12 Eylül’de Büyük Bir Sezon Sonu Etkinliğine Yapacak

Fortnite 12 Eylül’de Büyük Bir Sezon Sonu Etkinliğine Yapacak:

Mevcut Fortnite sezonu bir haftadan biraz fazla bir süre içinde sona erecek ve Epic Games bir kez daha patlamayla çıkmayı planlıyor. Bölüm 2 Sezon 7, adanın uzaylı istilası etrafında toplanıyor ve sızan kuvvetlerin paketlenmesine yardım etme şansınız olacak gibi görünüyor.

12 Eylül’de 16:00 ET’de gerçekleşecek olan Operation: Sky Fire etkinliğinde 15 arkadaşınızla takım oluşturabilecek ve gizli bir görev üstlenebileceksiniz. Siz ve ekibiniz “bir saldırı ekibine katılacak ve IO’nun son mesajını işgalci uzaylılara iletmek için Ana Gemiye gizlice gireceksiniz.”

Diğer Fortnite sezon patlamalarında olduğu gibi, bunu kendiniz deneyimlemek için yalnızca bir şansınız olacak. Her şey bitmeden 30 dakika önce sıraya girip yerinizi ayırtabilirsiniz.

Sezonun yakında sona ermesiyle, başka Fortnite işleriyle ilgilenmeye değer. Stash sıfırlanmadan önce kesinlikle tüm barlarınızı harcamalısınız. Ada sakinleri ve otomatlar, yararlı bir şekilde, 9 Eylül’de başlayan Pazarlık Kutusu Vahşi Haftası boyunca büyük indirimler sunuyor. Epic, sezonun sonunda takas etmediğiniz herhangi bir savaş yıldızı veya uzaylı eserinin “mevcut olan en erken kilit açmalardan başlayarak otomatik olarak ödüller ve stiller için kullanılacağını” söyledi.

Operasyon: Gökyüzü Ateşi başlayana kadar, mevcut savaş geçişiyle karakterlerin ve kozmetiklerin kilidini açabilirsiniz. Etkinlik başladığında Superman’s Quests de artık kullanılamayacak, ancak Superman planör, kazma ve gölge stilinin kilidini açmak için hala biraz zamanınız var. LeBron James ve Vox Hunter gibi battle pass’ın parçası olmayan diğer görevler, Operation: Sky Fire’dan hemen sonra başlayacak olan gelecek sezonda mevcut olacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Fortnite 12 Eylül’de Büyük Bir Sezon Sonu Etkinliğine Yapacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör