Horizon Forbidden West, PS4’ten PS5’e Yükseltilemeyecek

blank
Horizon Forbidden West, PS4'ten PS5'e Yükseltilemeyecek

İçerik: Horizon Forbidden West, PS4’ten PS5’e Yükseltilemeyecek

Horizon Forbidden West, PS4’ten PS5’e Yükseltilemeyecek:

Muhtemelen PS5 lansmanından bu yana açıklanan en büyük PlayStation özel oyunu Horizon Forbidden West, Şubat ayında gelecek. Yakında piyasaya sürülme tarihi ile geliştirici Guerilla Games, ön siparişleri açıyor ve oyunun 18 Şubat 2022’de piyasaya sürülecek birçok farklı sürümünü detaylandırıyor.

Belki de çoğu alıcının bilmesi gereken en önemli şey, ister fiziksel ister dijital bir kopya satın alıyor olun, Horizon Forbidden West’in standart “lansman” sürümlerinin yalnızca tek bir konsolda çalışacağıdır. (Sony’nin bugün yayınladığı bir SSS’de bunu açıkça görebilirsiniz.) Oyun hem PS4 hem de PS5 için piyasaya sürülüyor olsa da, hangi konsolu istediğinizi seçmeniz ve buna bağlı kalmanız gerekecek; daha sonra yükseltme yeteneği yoktur. Bu aslında Sony’nin PS5 resmi olarak fiyatlandırıldığında ve geçen yıl bir çıkış tarihi verildiğinde söyledikleriyle çelişiyor: Sony’nin kendi blog gönderisi, Horizon Forbidden West dahil olmak üzere bazı PS5 oyunlarının PS4’te PS5 sürümüne ücretsiz yükseltmelerle birlikte çıkacağını açıkça belirtiyor. sonra.

Bugünlerde çoğu AAA oyununda olduğu gibi, PS4 sürümleri 60 dolar ve PS5 70 dolar. Ayrıca her iki konsol için de bir mini sanat kitabı ve 10 $ daha fazla film müziğinin dijital kopyasını içeren özel sürüm çelik kitap versiyonu da var.

Hangi konsolu satın alacağınızdan gerçekten emin değilseniz, gitmenin yolu olabilecek bir dijital lüks sürüm var. 80 $ karşılığında (PS5 steelbook versiyonuyla aynı), oyunu hem PS4 hem de PS5’te alacaksınız. Ayrıca sanat kitabı, film müziği, dijital bir çizgi roman ve bazı oyun içi kıyafetler ve öğeler dahil olmak üzere bir dizi dijital ürünle birlikte gelir. Daha önce duymadığımız bir kilit açma, oyunun fotoğraf modu içindir; Aloy için özel yüz boyası ve benzersiz bir pozun kilidini açacaksınız.

Diğer popüler AAA başlıklarında olduğu gibi, hardcore hayranlar için (bu yazının yazarı gibi) birkaç cömert ve pahalı sürüm var. 200$’lık Collector’s Edition’ın öne çıkan özelliği, çok daha küçük bir Aloy heykelinin yanında, oyunun Tremortusk düşmanının görünüşte devasa bir heykeli. Ayrıca, özel sürümlerle birlikte gelen aynı fiziksel sanat kitabı ve çelik kitap vitrini ile deluxe sürümde bulunan tüm dijital donanımları içerir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Horizon Forbidden West, PS4’ten PS5’e Yükseltilemeyecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Spider-Man 2, Venom’u 2023’te PlayStation 5’e Getiriyor

Spider-Man 2, Venom’u 2023’te PlayStation 5’e Getiriyor: Sony bir değil iki yeni Marvel oyunu üzerinde …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör